Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Tereza se vrací do Přístavu. Marek je jako vyměněný

Přístav - Tereza se vrací Foto: Přístav - Tereza se vracíFoto: archiv Prima

Divoký večírek v Přístavu má dohru. Tereza se vrací do Přístavu, aby tak trochu zkontrolovala svého manžela a dceru. A Marek? Po divoké noci je jako vyměněný. Podívejte se na scénu.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Šestý díl uvidíte už ve středu.

"Z mýho pohledu mi to tady dost pomáhá, myslím, že se dávám do kupy," říká Marek Tereze, jež je na obhlídce v Přístavu. Jako kdyby vycítila, že se něco děje. Zatímco Marek odolává náletům mladých dívek, její dcera Johanka se nešťastně zamilovává do Romana.

Marek jí také oznámí, že už má všechny peníze, aby mohl zaplatit padesátitisícový dluh za kotviště. Tereza nevěří vlastním očím. Že by se Marek opravdu měnil k lepšímu?

Tereza soudí

Johana a Marek popisují Terezu jako ženu, která potřebuje kontrolovat jejich životy. Johana se dokonce nebojí říci, že Tereza Marka dusí. Tereza vlastní složitou povahu vysvětluje tak, že chce, aby byli všichni šťastní. I proto se ptá Marka také na to, jestli stále pije. Marek ji neodpoví, ale rovnou ukáže jeho trik, jak potěšit zákazníky a zároveň se nestát nezodpovědným alkoholikem.

Podívejte se na Marka, jenž se chová jako beránek. Tereza dokonce dostane pusu. A jejich vztah se možná přesouvá do daleko hezčích pozic, než ve kterém se zmýtal už delší dobu.

Ve středu uvidíte daleko celý díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?