Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Tereza si jde promluvit s Krupicí o jejich situaci. Bude rvačka?

Když Marek Skála v pondělí otevřeně řekl, že má poměr s Pavlínou, Tereza byla překvapená. O dost překvapenější byl následně Marek sám, když se mu Tereza svěřila s tím, že chodí s Romanem. Tereza se rozhodla jít si promluvit s Krupicí. Podívejte se na video ze středečního Přístavu.

Marek na nevěru své manželky s nejlepším kamarádem zareagoval vztekle. Vyhodil Romana z Přístavu. Roman však není tak hloupý a  nenechal se odbýt. Do hospody Přístavu totiž investoval dvakrát tolik peněz než Marek Skála.

Tereza je překvapená výběrem Markovi milenky. I když ji Roman (omylem) něco naznačil, nenapadlo jí, že by to mohla být žena, které kdysi poradila, aby od svého manžela Pepy utekla, co nejdříve, pokud s ním nechce mít dítě. Teď Pavlína chodí s jejím manželem. A je na čase si věci vyříkat.

Rozhovor mezi dvěma sokyněmi

Samotnou Pavlínu Krupičkovou však překvapí Tereza Skálová na zápraží své chatky v osadě. Krupice si zrovna užívá každý šluk z cigarety, aby se trochu uklidnila ze situace s Pepou. Ten ji neustále šikanuje svým dětinským chováním a využívá svých popálenin.

Tereza si chce o situaci, která vznikla mezi "čtyřkou ze Zátoky" promluvit. Nečekejte žádné padnutí kolem ramen. Vážnější debatu s polovytaženými drápy připravenými rovnou zaútočit už si představit nemůžete. Tereza překvapivě nabídla Krupici právní pomoc od právničky, která se specializuje na zastupování žen u rozvodů. Právnička zvaná "hyena" dokáže prý každého muže totálně oškubat. Přijme to Krupice?

Tereza přemýšlí o tom, jak to řekne Johance Foto: Tereza přemýšlí o tom, jak to řekne JohanceFoto: archiv Prima

 

Přístav uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?