Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Trhlá Milena skóruje jako modelka

Hlavní hvězdou focení pro ženský časopis Isabela měl být hlavně Pepa Krupička se svým nápadem "autoservis pro ženy", Milenka se však vetřela na focení. A její touha po kariéře před reflektory je obrovská. Podívejte se na celou povedenou scénu.

Když Milenka zaslechne, že se bude u Pepy v dílně fotit fotografie do ženského časopis Isabela, může se přetrhnout, aby se na focení dostala. Pepa jí neumí říct ano, a tak uklizečka a kuchařka v Přístavu stepuje před červeným autem v tom nejlepším, co doma našla.

Stylisté by dozajista padli do mdlob, ale co se dá dělat. Sama novinářka už pochopila, že je zbytečné naznačovat a čeká, až Milenka svůj exhibiční výstup dodělá.

Rozhovor s hvězdou

Pepu nominovaly čtenářky jako nový mužský archetyp dnešní doby. Pepa sice neví, co to znamená, ale rozhodně souhlasí. V rozhovoru se zmíní o Pavlínce, ale i o tom, zda se směje ženám-řidičkám. Novinářka potřebuje rychle fotky k rozhovoru, a tak si Pepa vzpomene na bývalého fotografa Romana Mareše.

Focení v dílně u Pepy Krupičky Foto: Focení v dílně u Pepy KrupičkyFoto: archiv Prima

 

 

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Článek

Nezůstane Krupice nakonec  Přístavu? Foto:

Pondělní Přístav: Krupice má pro Marka obrovské překvapení. Uhádnete to?

Život hlavního hrdiny je jako sinusoida. Marek se před chvíli rozvedl a teď má před sebou nepopsaný list své budoucnosti. Jak ho naplní? Nebo ho za něj popíše jeho...


Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?