Pátek
20.15
na Primě

VIDEO: Ztratili jste u Přístavu nit? Ukážeme vám zásadní zvraty seriálu

Po skoro dvouměsíční prázdninové pauze uvidíte další pokračování příběhů z Přístavu. Nepamatujete si, co jste viděli za poslední díl? My Vám připomeneme důležité okamžiky za poslední půl roku. Podívejte se na video, s námi se v Přístavu neztratíte!

Premiérové díly Přístavu mohou diváci vidět už 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě.

Léto je plné zážitků, a tak je jasné, že už si možná nepamatujete zásadní zvraty v oblíbeném seriálu Přístav. My vám je v našem videu připomeneme.

Před prázdninovou pauzou jste mohli vidět 66. díl Přístavu, kde Marek Skála dostal vážné ultimátum od Romana. Buď bude na 100% v Přístavu, nebo prodá Josému podíl hospody.

Na co se po prázdninové pauze můžete těšit?

67. díl Přístavu naváže na předchozí dění seriálu, Roman čeká na vyjádření Marka, který si od té doby znovu hraje na mrtvého brouka. Jak se rozhodne? Josého navštíví jeho dvojčata společně s malou Klárkou z italských Benátek, kde žijou se svou matkou Olgou. José dětem zařídí zajímavý, ale pořádně náročný program, aby zapomněl na to, že mu dvojčata znovu odjedou.

Přístav - José Pivoda Foto: Přístav - José PivodaFoto: archiv Prima

Známý šetřílek Radim Pátek se společně s Milenkou budou muset plácnout přes kapsu. Jejich fenka, milovaná Etika, onemocněla. A Dr. Jonáš nastolí tzv. svíčkovou dietu

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 již 26. srpna!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?