Pátek
20.15
na Primě

Vlastní svatební šaty jsem kupovala v módním řetězci, přiznává milovnice módy Kateřina Kaira Hrachovcová

Postava Kateřiny Kairy Hrachovcové, Milenka Hrdá, se v seriálu konečně vdala. Televizní Milenka má dost ulítlý vkus, zatímco její představitelka si potrpí na vybranou módu od českých a světových návrhářů. Zkrátka miluje umění ve všech směrech.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Kateřinu Kairu Hrachovcovou můžete už skoro rok vídat v televiznímn seriálu Přístav, kde hraje potrhlou Milenku. Milenka si dává záležet na svém vzhledu a řekněme, že její outfity tak trochu odpovídají i jejímu nitru. Někdy to je pořádná divočina, zkrátka my bychom se v hlavě Mileny ze Zátoky ocitnout nechtěli.

Jejím bláznivým outfitům odpovídá i make-up, který je někdy tak barevný, že máte pocit, že Milenka objevila nové barvy. Kaira však tvrdí, že v maskérně jí to trvá daleko méně času než jejím mužským kolegům.

"Milena nemá vypadat dokonale, nemusí si potrpět na to, aby se třeba náhodou někde neleskla, nebo měla nakřivo namalované oko. A když mi kouká někde vlas, tak je to také v pořádku. Jsem opravdu během pěti minut hotová," říká Kateřina.

Svatební šaty jako vánoční stromek Foto: Svatební šaty jako vánoční stromekFoto: archiv Prima

 

Její představitelka Kateřina Kaira Hrachovcová je šťastně vdaná za svého veterináře přes deset let a jejich svatba byla na rozdíl od té její seriálové poněkud "narychlo". Kaira se dokonce přiznala, že svatební šaty nakoupila ve slevě v módním řetezci a byly jí dokonce o něco větší. Jak sama ale říká, na své svatbě by rozhodně nic neměnila, protože všechno bylo krásné.

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení:

Článek

Zkouška Petra Čtvrtníčka, Kairy a režiséra Polišenského Foto:

VIDEO: Zákulisí natáčení svatby Mili a Radima

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení jednoho z nejdůležitějšího dílu v Přístavu – na den, kdy si Mili a Radim řekli ano. Natáčelo se v chladivý, ale první jarní den a...

Článek

Přístav - Petr Lexa s Kairou Foto:

FOTOGALERIE ze zákulisí svatby: Polibky létaly hlava nehlava!

I prostřednictvím fotografií se můžete jako diváci dostat do zákulisí vašeho oblíbeného seriálu Přístav. Momentky ze svatby Radima a Mili uvidíte v tomto článku.

A klíčky od koule jsou v řece Foto: A klíčky od koule jsou v řeceFoto: archiv Prima

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?