Pátek
20.15
na Primě

VŠE o novém seriálu PŘÍSTAV: videa, rozhovory, postavy

Přístav  - Martin Dejdar jako Marek Skála Foto: Přístav - Martin Dejdar jako Marek SkálaFoto: archiv Prima

Seriál Přístav připlouvá již tuto středu na televizní obrazovky Primy. Ve 20.15 uvidíte příběhy z Posázaví plné slunce, nových začátků a lásek. Máte jedinečnou možnost poznat seriál o něco dříve. Scény ze seriálu, rozhovory s herci a videa ze zákulisí najdete tady.

Nový primácký seriál Přístav můžete vidět už tuto středu a my vám k němu přinášíme i zákulisní informace. Jaký bude seriál? Pojďte si o něm udělat názor sami přes materiály, které vám pravidelně servírujeme na stránkách www.iprima.cz/pristav.

Martin Dejdar popisuje Přístav jako hledání sebe sama

Martin Dejdar nám v exkluzivním rozhovoru prozradil, že seriálem prostupují dvě velká témata: hledání sama sebe, kam směřuje hlavní postava Marek Skála, ale příběhem se prolíná i téma boje generací. "Padesátníci jsou mladou generací považováni za druh k vyhlazení, k vymření a odstavení. Zatímco oni se po pravdě cítí na vrcholu svých sil, " vysvětluje Martin Dejdar, jenž představuje hlavní postavu bývalého hokejisty. 

CELÝ ROZHOVOR s Martinem Dejdarem můžete vidět tady:

Jaký bude jeho parťák a starý přítel z dětství, Roman Mareš, jenž má za sebou také barvitou minulost? Roman pomůže Markovi začít nový život v osadě, kde společně rozjedou hospodu se jménem Přístav. Představitel Romana, Filip Blažek, nám prozradil, že Roman bude možná prohánět sukně...

Přístav - první přivítání osady Foto: Přístav - první přivítání osadyFoto: archiv Prima

Celý rozhovor najdete TADY

Místní obyvatelé pohodáře Marka a Romana ještě hodně pobaví:

Přístav - Krupice v akci Foto: Přístav - Krupice v akciFoto: archiv Prima

V seriálu nepotkáte jen Josého Pivodu s dětmi a Aloise Drozda ze Špičky, která na druhé straně řeky, , ale i postavy, jako je žárlivý Pepa Krupička, samozvaná domobrana Radim Pátek nebo místní podivín Herbert Ouško.

Všechny mužské postavy (i Martina Zounara) najdete představené TADY

Ačkoliv se Přístav dotýká zpočátku hlavně mužského světa, ten ženský není rozhodně nikterak eliminovaný. V osadě zápasí seriálová partnerka Petra Čtvrtníčka Kateřina Kaira Hrachovcová o post nejkrásnější baby osady. Ten jí ovšem vyfoukla "Krupice". Kdo to je?

Jitka Schneiderová vám postavu "Krupice", která je středobodem ženského světa v osadě, představí:

Pavlína Krupičková (Krupice) je manželkou žárlivého Pepy Foto: Pavlína Krupičková (Krupice) je manželkou žárlivého PepyFoto: archiv Prima

Krupice využívá svůj domov jako kadeřnictví "načerno", kde se scházejí všechny ženy z osady. Zde se tvoří drby, ale řeší i důležité problémy.

Celý rozhovor s Jitkou Schneiderovou najdete TADY

Kromě Martina Zounara a Jitky Schneiderové, jež spolu žijí v hodně italském manželství, je výraznou dvojicí také Petr Čtvrtníček v roli Radima Pátka a Kateřina Kaira Hrachovcová v roli Milenky.

Přístav - Petr Čtvrtníček s Kateřinou Kairou Hrachovcovou Foto: Přístav - Petr Čtvrtníček s Kateřinou Kairou HrachovcovouFoto: archiv

Povedenou scénu Petra Čtvrtníčka uvidíte TADY

Kateřina si podle svých slov hraní Milenky opravdu užívá. Bavilo ji ale i focení proma k seriálu, kde předvedla, že by jí ani kariéry modelky nemusela být cizí.

Video ze zákulisí focení seriálu

VIDEO ZE ZÁKULISÍ FOCENÍ najdete TADY

Víte, že v seriálu uslyšíte i jednu pořádnou hitovku? Pár měsíců už v českých rádiích slýcháte hit s názvem "Lhůta záruční", kapela Slza spolupracovala s tvůrci seriálu. Jak?

Podívejte se na upoutávku k seriálu:

INFORMARCE O HUDBĚ K SERIÁLU

Pohled na hausbót ulidňuje Foto: Pohled na hausbót ulidňujeFoto: archiv Prima

Kulisy nečekejte

Celý rozhovor ředitele televize Prima, Marka Singera, si můžete poslechnout TADY

Seriál Přístav můžete sledovat už ve středu ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?