Pátek
20.15
na Primě

Zákulisí: Jak se padalo do bláta Katce Kaiře Hrachovcové?

Roman ji uklidňuje  Foto: Roman ji uklidňuje Foto: archiv Prima

V pátek jste viděli poprvé novou postavu Janu Koblížkovou, které se říká Kobliha. Miluje auta a závody a přesně v tomto duchu vjede i do seriálu. Její razantní příjezd má bohužel nepříjemnou dohru. Závodnici Koblihu hraje Betka Stanková.

Kobliha se řítí cestou do Zátoky a nešťastnou náhodou srazí do zabláceného příkopu Milenu Hrdou, tedy Kateřinu Kairu Hrachovcovou. Ta si – ubrečená – pouští do sluchátek nahlas hudbu a neslyší, že za ní troubí auto a že jí hrozí nějaké nebezpečí.

Scéna se natáčela začátkem února od sedmi hodin od rána a počasí hrálo režisérovi do karet. Protože pár dní před natáčením slezl sníh, cesta byla zablácená přímo ukázkově.

Obě herečky odehrály jen bezpečnou část této scény, přímo při srážce za ně zaskočili kaskadéři. „Scéna pro mě tedy nebyla nijak náročná, horší to měla Katka, která se opravdu musela válet v bahně. Já jí jenom pomáhala vstát,“ říká představitelka závodnice Koblihy.

Připomeňte si povedenou scénu tady:

„Natáčení tohoto obrazu nebylo úplně příjemné, ale setkání s Betkou Stankovou ano, potkaly jsme se pracovně úplně poprvé,“ říká Kateřina Kaira Hrachovcová. Ta si bahna užila ještě i pár dní poté, kdy v zašpiněném oblečení musela točit ještě návaznou scénu v hospodě, kde už ale byla alespoň v teple ateliéru.

VŠECHNY DÍLY MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE

A bude mít velmi nešťastný úvod:) Foto: A bude mít velmi nešťastný úvod:)Foto: archiv Prima

 

Díly Přístavu uvidíte každý pátek ve 20.15 na Primě!

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?