Pátek
20.15
na Primě

Žila jsem půl roku na jiné planetě, prozradila Jitka Schneiderová v Show Jana Krause

Show Jana Krause 16.3.2016 - Obrázek 8 Foto: Show Jana Krause 16.3.2016 - Obrázek 8Foto: All

Představitelka Pavlíny Krupičkové, herečka Jitka Schneiderová, bude dnes ve 21.35 hostem v pořadu Show Jana Krause. Na pověstném červeném gauči se rozpovídala i o tom, jak vypadal její život během taneční soutěže a natáčení Přístavu.

Jitka Schneiderová hraje v Přístavu kadeřnici, ale jak se v minulém roce ukázálo v taneční televizní soutěži, mohla by se život i jinou profesí. Soutěž sice nevyhrála, ale od porotců často slýchala, že by se mohla živit jako tanečnice.

 „Napadlo mě, že bych možná měla přestat hrát a věnovat se tanci,“ říká s úsměvem v reakci na moderátorovu vzpomínku na soutěž a pokračuje: „Já jsem zažila tedy opravdu neuvěřitelný půlrok, kdy jsem se přestěhovala na úplně jinou planetu. Je to opravdu tak, že člověk opustí veškerý dosavadní život a nic jiného v hlavě a v těle nejede než to, že je trénink a že ho musím vydržet, musím jít brzy spát, nesmím pít… Mám desetiletou dceru, takže ta byla v té době nejvíce adorovaná, jinak vše ostatní bylo zacílené na tyhle věci,“ přibližuje divákům herečka atmosféru příprav.

Milostné pletichy na tanečním parketu? Ani omylem!

Moderátora Jana Krause však zajímá spíše milostné pozadí tanečního páru. „To se stalo páru, který vyhrál. Myslím si, že tím, že jsme do toho nešli, tak jsme nevyhráli,“ zamýšlí se nad svou situací Jitka. „Sice se to o nás říkalo, ale jenom se to říkalo. My jsme měli sice velice blízký fyzický kontakt, ale tím, jak to člověku nejde a některým pokynům nerozumí, tak se strašně vytáčí, že zapomene na jakoukoli přitažlivost či endorfiny.“ Přestože Jitku Schneiderovou tančení baví a jde jí velice dobře, je především stále hlavně herečkou, a sice velmi úspěšnou.

Show Jana Krause 16.3.2016 - Obrázek 3 Foto: Show Jana Krause 16.3.2016 - Obrázek 3Foto: All

Filmová role ve filmu Dvojník

V těchto dnech přichází do kin film Dvojník, ve kterém hraje a z něhož uvidí diváci krátkou ukázku. „On to bude nakonec asi docela vtipný film, i když já tedy v tom filmu nemám vůbec vtipnou postavu,“ říká herečka o své roli ve filmu režiséra Jiřího Chlumského a následně se pře s moderátorem o tom, zda její postava vystihuje skutečnou situaci, nebo je přehnaná. „Myslím si, že scénáristé vědí, co se v životě děje po určitých letech vztahu, proto to tam dali,“ uzavírá Jitka debatu o filmu, ale vzápětí se pouští s Janem Krausem do debaty o ženské emancipaci, která je dovede přes koučink a plastickou chirurgii až k mezinárodní politice… nakonec ale zase vrátí zpět ke vztahu mezi muži a ženami, a tak se na samý závěr Jitka od svého hostitele dozví, kde by byly ženy, kdyby neměly muže!

Show Jana Krause 16.3.2016 - Obrázek 2 Foto: Show Jana Krause 16.3.2016 - Obrázek 2Foto: All

 

Show Jana Krause uvidíte už dnes večer ve 21.35 na Primě.

V pátek se můžete těšit na další díl Přístavu ve 20.15 na Primě:

Toto jste viděli minulý pátek:

Milenka hodlá Radima požádat o ruku Foto: Milenka hodlá Radima požádat o rukuFoto: archiv Prima

Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?