Pátek
20.15
na Primě

Zlomí seriálová žárlivost Martinovi Zounarovi vaz?

Přístav - Pepa Krupička Foto: Přístav - Pepa KrupičkaFoto: archiv Prima

Pepa Krupička je dobrák s velkým srdíčkem. Jeho největší láskou je jeho manželka Pavlína. Martin Zounar nám v rozhovoru prozradil, že právě jeho nekonečná láska ke své ženě bude kámen úrazu. Podívejte se na rozhovor.

Martin Zounar hraje v seriálu Přístav Pepu Krupičku. Pepa je muž jako hora, ale hlavně obrovský dobrák. Všechno sežene, opraví, natře a jak dodává Marek Skála (Martin Dejdar) s patřičně pobaveným tónem, všechno odbahní a vysuší. Pepa je zkrátka práce všeho druhu, jak se tak říká.

Martin Zounar svou seriálovou postavu vidí hlavně jako upřímného chlapa, který miluje svou ženu. "A to je také místo, kde je nejvíc zranitelný. A protože je dost přímočarý, někdy svoje emotivní výlevy pořádně přepálí, " vysvětluje Martin Zounar.

Žárlivé výstupy

Podle herce má Pepa Krupička jednu nepříliš pozitivní vlastnost. Pepa strašně žárlí a jeho žárlivé výstupy se neustále stupňují, zároveň je to však muž, který "Krupici" dává neustále najevo svou lásku. Pavlína je zahrnuta komplimenty na svou postavu, krásu a duši prakticky dvacet čtyři hodin denně. Jeho žárlivé scény se však s nově příchozími muži (ano, máme na mysli sexy cizince Marka Skálu a Romana Mareše) budou neustále objevovat.

Přístav - Krupice v akci Foto: Přístav - Krupice v akciFoto: archiv Prima

Manželku Martinovi Zounarovi hraje Jitka Schneiderová, která v seriálu všem ženám přiznává, že s Pepou mají doma pořádnou "itálii". Facka ovšem nepadla ještě ani jedna! Martin Zounar prozradil, že Pepovi jeho žárlivost pořádně zkomplikuje život.

Podívejte se na rozhovor:

Chcete vidět, jak se Martin Zounar fotil k promu seriálu Přístav?

Článek

Milenka Hrdá (Kateřina Kaira Herčíková) Foto:

Zákulisí: Hvězdy seriálu Přístav se fotily na billboardy!

Ačkoliv si Indiáni a pár hollywoodských hvězd, myslí, že fotografování krade duši, herci nového seriálu Přístav se focení promo materiálu ujali s vervou. Bílé plátno, na...
Komentáře
 

Líbí se vám Přístav?