PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jitka Přindišová

Poslední amatérská kuchařka je vyučená technicko-administrativní pracovnice, která pracovala jako prodavačka, momentálně je v domácnosti.

Jitka je šťastně vdaná žena, s manželem Tomášem žijí ve dvougeneračním domě v Dolanech a starají se o dvě děti – dvanáctiletého Honzíka a sedmiletou Elišku. Jitku do pořadu přihlásila její sestra, která se již pořadu Prostřeno! zúčastnila.Kdyby Jitka vyhrála, peníze by investovala do nového vybavení domu.

 

Charakter:

Spolehlivá, komunikativní, má ráda nové výzvy.

Zájmy:

Četba, luštění křížovek, péče o rodinu.

Vztah k vaření:

Jitka nevaří s vášní, ale pro rodinu samozřejmě vaří – hlavně o víkendech.

Nejoblíbenější jídlo:

Nejvíce si pochutná na pizze.

Nesnáší:

Buchtičky, nikdy by nesnědla býčí žlázy. U stolu jí vadí neslušné chování, jako je mlaskání, srkání a říhání.

Motto:

Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:

Těší se na novou, zajímavou a vzrušující zkušenost.

 

Vaše názory

bambus36
Píííííčo hnusná 0 09.05.2014 12:55

Píííííčo hnusná

Jindra jirouš
Jasně že se už nikdo nebude 3 03.03.2014 15:29

Jasně že se už nikdo nebude vracet k minulému týdnu,život a dalsi reality show jdou dál.I když taktika byla od všech,stejně se ukázalo,že jsi uvařila nejhuř.At si říka co chce kdo chce,a výmluvy že na to měla 2dny jsou od ni lež.Každý když se přihlašuje,musí napsat dopředu co uvaří.Alespon to tak tady čtu.Tak se nevymlouvej a serte na to.Je to reality show.

Jindra jirouš
Omlouvam se.Nééé dva dny ale 03.03.2014 15:32

Omlouvam se.Nééé dva dny ale dvě hodiny.Tak to už je fakt brutální výmysl.Ale Lež vám jde dobře.

Milena45
Vzhledem k tomu, že bila 03.03.2014 19:15

Vzhledem k tomu, že bila jenom náhradnice, neco pravdy na tom múže být.

E.M.
Ale,když se přihlašuje, tak 04.03.2014 08:17

Ale,když se přihlašuje, tak už by měla vědět dopředu s jakým menu tam půjde...pokud nejní úplný flink...

anonym
stydím se za českou mentalitu :( 0 03.03.2014 09:53

Paní Jitka rozhodně nevaří na úroveň nějakého soutěžení a také se mi nelíbil pes olizující prsty,na to si pro soutěž měla dát pozor, jinak v soukromí, ať si to dělá, jak chce.Ale komentáře k postavě či vzhledu? Bože někteří jste tak neskutečně mimo, že se modlím, abych takového zlého a nenávistného člověka nikdy nepotkala!!! Jestli tohle je demokracie, jak si někteří představujete, někoho urážet bez trestu a veřejně, tak jsem pro cenzuru jako hrom! Styďte se :((

Jitka prindisova
Děkuji moc za příjemné 5 02.03.2014 17:39

Děkuji moc za příjemné komentáře, jsem ráda,že se najdou i normální lidé. Všem přeji krásný zbytek slunečné neděle :-):-) jitka

Trudy
paní Jitko 02.03.2014 19:25

vy tady máte komentáře jen od pár blbečků, ale co taková Jarmila, ta by se musela jít rovnou zahrabat. Tam jsem si přisolila i já i když slušně. Přeji vám v životě vše dobré a hlavně nějakou tu práci a zdravou rodinu.

Jitka prindisova
trudy 02.03.2014 19:38

Děkuji Trudy, :-D .Jarmily mi je z jedné stránky i líto, asi nedomyslela následky. Měla to dobře naplánované,ale naštěstí opravdu vyhrál ten nejlepší. A budu se opakovat, Ondra byl nejlepší.výhru mu z celého srdce přeji, myslím to upřímně. Já moc dobře věděla, že mé menu nemůže vyhrát :-D.

Trudy
Měla jsem 02.03.2014 20:04

na mysli zlé komentáře od blbečků. Rozumní lidé, kteří nezávidí hodnotí objektivně. Tedy ještě jednou za postavu se nemusíte stydět a vše dobré. Pejska máte pěkného, ale šunčička a sýry pro něj nejsou, podle veterinářů na to nemají uzpůsobené trávení.

reklama