PO - PÁ v 17:35 na Primě

Bude Janě nepříjemná debata ohledně sexuální orientace její dcery?

Zkušená hospodyně Jana (39) je tak nervózní, že pokazí i jídla, která normálně virtuosně zvládá.

Jana je také z Náchoda a pozve své hosty do domečku, kde má terasu a verandu. Tam se bude také stolovat, je to příjemné prostředí. Nepříjemné je, že Petr zase nedonese žádný dárek, Jana to nechápe. Vzájemná antipatie mezi Honzou a Petrem u ní kulminuje a ovlivňuje už tak nervózní hostitelku a náladu u stolu. I když některé výroky obou pánů jsou spíš úsměvné, aspoň Žaneta, která má už vaření šťastně za sebou, se dost nasměje.

Nechoďte na WC! Tak znělo doporučení pro pondělní večeři.

Janě to ale na klidu nepřidá, přesto se snaží své menu dotáhnout do konce. Některé chutě jsou ale zvláštní, prý sladké. To se týče předkrmu – zapečených košíčků se sýrem, na milost přijde během horkého letního večera hlavně příloha, řecký salát tzatziki. Obě polévky jsou přesnídávkové, kromě dršťkové je i zelňačka, aby si každý vybral. Petr si dá obě a obě nedojí, i polévky se zdají hostům nasládlé. A budou další fazolky, šťouchačky a panenka, kterou hostitelka naložila do jogurtu. Bude maso křehké či příliš růžové? A pro srovnání přistane na stole další tiramisu, které, byť z pomazánkového másla, uspěje. A jak se bude líbit zábava s pistolí a balonky, která se poněkud zadrhne? Bude Janě hodně nepříjemná debata ohledně sexuální orientace její dcery, nebo to s přehledem zvládne?

Článek

vsichni kralovehradecky kraj 14 Foto:

Místo ubrusu roztrhaná utěrka, špinavé příbory a na WC se odváží jít jen jeden!

Další zastávkou kulinářsko-soutěžní show Prostřeno! budou východní Čechy, konkrétně Královéhradecký kraj a z toho hlavně Náchod se svým „zámečkem vršku kulatého“.

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama