PO - PÁ v 17:35 na Primě

Detektor lži u Prostřeno! Poslední večeře! Kdo neprojde?

V Praze a Středočeském kraji se kolem prostřených stolů sešla ryze mužská, nezadaná pětka. A ačkoliv to byla pánská jízda, skladba menu tomu příliš neodpovídala.

Bylo to samé kuře, jednou pštros, panenka, dvakrát hrášková polévka, bramborová kaše, ale pořádné chlapské jídlo žádné. Zato se poprvé v historii pořadu podávali opravdoví šneci! A bez ulity… Roman nejí rajčata, ale tenhle týden jich bylo požehnaně, a dokonce je zčásti sám zařadil do svého předkrmu. Ani zábava nebyla moc testosteronová, Roman dokonce nosil kolegům kytky, Jan je zase servíroval.

Prostřeno! Speciál s Reginou

Článek

regina agia prostreno Foto:

Chatrč bez vody! Takhle bydlí Regina z Vyvolených!

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení. U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu,...

Ukáže se taktik týdne!

Legrace bude ve finále, kdy Mikuláš slaví dvacáté narozeniny a boduje buď jedničkou, nebo desítkou. Žádné kompromisy. Přizná to svým soupeřům? V sobotu se tahle chlapská partička sejde znovu dohromady. Snaživý živočichář Martin, postarší Roman, který pracuje jako uklízeč, kritický kurýr Jirka, nezaměstnaný mladíček Honza a lehce výstřední a nevyzpytatelný Mikuláš. Dojde na reparáty vaření, ale i detektor lži. Budou pánové v otázkách na tělo upřímní, anebo je detektor usvědčí ze lži?

Sledujte Prostřeno! – Poslední večeře v sobotu 5. listopadu v 17.35 na Primě.

Extra pálivé papričky


Článek

Prostreno special vsichni Foto:

U jednoho stolu usednou dva milenci Ivety Bartošové! Prostřeno! Speciál

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení. U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu,...


Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama