PO - PÁ v 17:50 na Primě

Erotika v Prostřenu!? Víc než byste čekali!

Prostřeno! Foto: Prostřeno!Foto: All

Myslíte si, že Prostřeno! je jen o vaření, šmejdění v cizích domácnostech a o pár konfliktech? Omyl! Tahle zábavní kulinární show je také o sexu a erotice! Máme pro vás 4 bonusová videa jako důkaz!

Pořad Prostřeno! můžete sledovat každý všední den. Za rok je to neuvěřitelných 200 dílů. K tomu spousta bonusových videí. Zapátrali jsme a našli pro vás několik těch opravdu pikantních.

Pole dance neboli tanec u tyče je hit poslední doby. Ač se jedná o sportovní disciplínu a to hodně fyzicky náročnou, přece jen se nám všem asi většinou vybaví něco trošku jiného. No, posuďte sami:

I úkol týdne se dá servírovat zajímavě. Hostitel si k tomu pozval smrtku. Jak to celé ale dopadlo, asi opravdu ani on nečekal:

Spousta žen chce potěšit své partnery a nechají se nafotit tak, jak je pánbůh stvořil. Někdy se jedná o hezké akty a někdy... o trochu méně. Ve všech případech se ovšem jedná o ryze soukromou věc, a pokud si domů pozvete cizí lidi a k tomu kamery, měli byste fotky na chvíli uložit do skříně. Ne každý to však udělá:

Když vás něco zajímá, prostě se na to zeptejte! To si asi řekly i dámy, které se sešly u jednoho stolu v pořadu Prostřeno! Jak byste reagovali vy, kdyby se vás někdo prakticky cizí zeptal na toto:

Vidíte? I takové pikantnosti se v Prostřenu! najdou. Takže se nezapomeňte dívat každý všední den od 18.00 na Primu a sledujte náš web i Facebook, kde se dozvíte mnohem víc.

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama