PO - PÁ v 17:35 na Primě

Honza se rozpláče a Petr si ho pěkně vychutná, má proč!

Největší kritik a všeználek Honza (37) podvádí, nakonec se i rozpláče a stěžuje si do telefonu manželce.

I předposlední hostitel Jan je z Náchoda. Žije na sídlišti v dost neutěšeném bytě, údajně před „revitalizací“. Hosty překvapí počmárané zdi od dětí, nepořádek, syrový interiér i chyby, jakých se Honza během své večeře dopustí. Je jasné, že Petr si Honzu vychutná. Žaneta se už jenom směje, připadá si, jako by ji na večírek pozvali Pat a Mat. Honza, který od pondělka rozumuje nad tím, jaký je rozdíl mezi zákuskem a dezertem nebo mezi toustem a sendvičem, připraví jako předkrm míchaný zeleninový salát. Prospěl by mu spíš výrazný balkánský sýr než mdlá mozzarella, ten ale Jan údajně nesehnal.

Honza věci rád nazývá přesně!

Honza šetří na soupeřích i u hlavního chodu. Přestože koupil vepřové panenky dost a naloží do marinády plnou mísu masa, hosté dostanou z masa jen kousíček, to obloha je větší. Největší propadák je ale polévka z mraženého květáku. Jan si omylem vyleje polévku do dřezu, v cedníku zůstanou jen růžičky květáku, na brambory zapomene, takže výsledek by měla zachránit spousta polévkového koření a instantní jíška, prý dovezená z Bulharska. Je to sranda, nebo pravda? Honza všechno nepřizná, nejlépe dopadne dezert, ten si ale hostitel připravil předem. Už tohle je zábava, ale boduje i ta připravená, což jsou skákací boty. Jen Petr dostane kvůli své váze koloběžku, což je další pomsta…

Článek

Jana Pállová Foto:

Bude Janě nepříjemná debata ohledně sexuální orientace její dcery?

Zkušená hospodyně Jana (39) je tak nervózní, že pokazí i jídla, která normálně virtuosně zvládá

Článek

vsichni kralovehradecky kraj 14 Foto:

Místo ubrusu roztrhaná utěrka, špinavé příbory a na WC se odváží jít jen jeden!

Další zastávkou kulinářsko-soutěžní show Prostřeno! budou východní Čechy, konkrétně Královéhradecký kraj a z toho hlavně Náchod se svým „zámečkem vršku kulatého“.

Vaše názory

arika
Honza se celý týden choval 0 18.11.2016 18:57

Honza se celý týden choval jako velký mačo, který všechno ví a zná, ale nejspíš má IQ tykve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

patapuf007
No tohle je ale chytrolínek, 0 17.11.2016 17:56

No tohle je ale chytrolínek, podívejme se. Plká, mluví, vykládá, ale snad jenom z 10 procent ví o čem :-)

reklama