PO - PÁ v 17:50 na Primě

Hudební večírek v Prostřeno! Bude to trapas, nebo vtipná zábava?

Zpěvačka Marie (29) řečená Maja uvaří v horkém dni pálivou mexickou kuchyni, sama se u vaření ale také zapotí, protože jí bude chybět jedna ze základních ingrediencí... Sledujte ve čtvrtek v 17.50 na Primě Prostřeno!

Ve čtvrtek je horko jako v Mexiku, pomůže malý větrák? Co hosty zaujme ve vršovickém bytě, kde žije Maja s přítelem? Určitě nahrávací studio i stopy po kočičích chlupech, protože dva plus jedna sdílejí s párem také dva kocouři.

I večeře bude mexická: dipy k vegetariánským tortillám jsou guacamole, druhý je česnekový a třetím je ďábelsky pálivá salsa. A protože Maja je hudebnice, prostírkami jsou LP desky. A pozor! „Protože jsem chtěla být poctivá, tak udělám vlastnoručně i tortillu. Bezlepkovou,“ upozorňuje třetí kuchařka.

Pavel marně hledá ve vývaru à la Maya zavářku a v tortillách maso, nakonec si ale dá k překvapení všech i salát. Úkol týdne je součástí hlavního chodu a hosté se docela načekají, tentokrát ale nemají během tempurování kde temperovat a musí se potit ve vyhřátém bytě.

Jenže je to mexické jídlo a platí tady mexické zákony: „Takže hodina není šedesát minut,“ upozorňuje vtipně hostitelka. Maja sice myslela skoro na všechno, ale na sůl, která je i tentokrát nad zlato, zapomněla.

A musí letět k sousedům…

„Maja si to podle mě hůř naplánovala,“ myslí si Johana. Pavel je s hostitelkou spokojen, ale jídlo není jeho šálek čaje. Pro koho je chilli con carne moc pálivé? Pavlovi se zapalují lýtka. Sice říká, „že už si v ložnici jenom čte nebo se dívá na televizi“, ale nakonec rozdá děvčatům vizitku s tajným telefonním číslem.

Bude se muset odstěhovat na chalupu, až to jeho babička uvidí v televizi? I lehký ovocný dezert z ricotty vypadá mexicky – ne nadarmo má Maja výtvarnou školu. A jak dopadne malý koncert – přinese zpěvačce nějaké body?

Článek

Eva moc nemluvila Foto:

VIDEO: Tak to je nářez, hostitelka z Prostřeno! nemluví se svými hosty!

Není to ovšem, tak že by snad Johana (20) chtěla být ke svým hostům nezdvořilá. Jenom ji tak trochu opustil hlas... Dívejte se od 17.50 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Kdo vyhraje tento týden v Prostřeno!? Foto:

Ženský kolektiv v Prostřeno! doplní jeden muž. Bude v tom nakonec vězet problém?

Uprostřed Čech nás čeká parta poskládaná opačně než minulý týden. Čtyři ženy a jediný muž budou soutěžit o padesát tisíc korun v Praze a Středočeském kraji. Úkol týdne...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama