PO - PÁ v 17:35 na Primě

Iveta pozve hosty do luxusní vily! To jste ještě neviděli!

Iveta (30) je velká neznámá nakonec. Celý týden kritická hostitelka ale má svým hostům co nabídnout.

Celý týden jsme byli v Praze, tentokrát se podíváme dvacet kilometrů za hlavní město. Iveta, maminka na mateřské, žije s rodinou v Úvalech. Její hosté si v komfortní vile s velkým pozemkem a dřevěnými obklady a spoustou zbraní uvnitř připadají skoro jako v panském sídle. Ani večeře se moc neliší od nějakého dobového seriálu, jen hostitelka se asi nestihla hodit do gala – pak by to bylo téměř dokonalé. Iveta si potrpí na pěkné servírování i nahřáté talíře, ale ani to jí nepomohlo u hlavního chodu – telecí je prý studené.

Něco se tu pálí

Jinak ale předkrm, čočková polévka v orientálním stylu a italský dezert jsou výborné. Hostitelka udělala také nejlepší úkol týdne, který podává spolu s dezertem, také se jí dostane velké chvály. Jaká bude zábava – ve vyhřívaném bazénu, nebo u kulečníku? Hosté jsou trochu napnutí, kam je paní domu pozve…

Každopádně Ivetě nechybí sebevědomí a šanci na výhru určitě má. Jak to ale v Praze dopadne? Kdo si odnese 60 000 korun?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Vaše názory

Nechci reklamu!!!
Pokud nejdou pustit videa bez 0 21.04.2017 18:05

Pokud nejdou pustit videa bez reklamy, tak ty videa oželím a stejně tu reklamu neuvidím! Pokud je to pro vás takto lepší, gratuluji. Adblock si kvůli vám nevypnu. Bez něj se už internet nedá prohlížet. Reklama je největší zlo na internetu!!! Tak se mějte.

reklama