PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jak to vypadá, když někdo přecení své síly, se dozvíte v Prostřeno!

Kdo z této party vyhraje? Foto: Kdo z této party vyhraje?Foto: All

Týden, ve kterém budeme společně s kamerami pořadu Prostřeno! nahlížet pod pokličky kuchařů ve Středočeském kraji a Praze, bude až nečekaně příjemný – po dlouhé době se sejde partička lidí, kteří si sednou od začátku do konce. Ale i když nás čeká nekonfliktní týden, bez hádek a afektů, nebude nudný!

Užijeme si dobrou zábavu, společnost velmi zajímavých lidí a uvidíme, jak to dopadne, když někdo přecení své síly… Protože vařit doma v klidu je úplně jiná kategorie než vařit před kamerou a v časovém limitu!

Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku od 18 hodin na Primě. 

Pavla Popovičová Foto: Pavla PopovičováFoto: All

Pondělí: Pavla (30) přítomné pány okouzlí – půvabem, sebevědomím i vařením

První hostitelka Pavla u sebe doma přivítá rovnou čtyři muže. Pro milovnici boxu je to ale dobrá zpráva. S muži si více rozumí. Čtyři chlapy přítomnost krásné blondýnky také potěší, o to víc, když si na jejím menu pochutnají. Během zábavy v ringu se ukáže, že box neprovozuje jen Pavla, ale také mladý student Vojta. První večeře se ponese ve velmi dobré náladě.

Jaroslav Vlk  Foto: Jaroslav Vlk Foto: All

Úterý: Jaroslav (48) nestihne připravit dezert

V úterý se k plotně postaví nejstarší soutěžící týdne, Pražák Jarda. Jaroslav si připravil pěkně složité menu, což se mu brzy vymstí. Příprava menu dává Jardovi pěkně zabrat. Během kynutí těsta se horkem v troubě rozpustí i plastová nádoba a výčet katastrof pokračuje dál. Když hosté dorazí, Jarda nemá zdaleka hotovo, a tak večer provází nekonečné čekání. To jim zpříjemňují kočky, které jsou všude v bytě, někdy i na stole. Jarda nakonec nestihne všechno. Hostům dá na výběr, zda chtějí zábavu, nebo společné pečení dezertu – vyhraje jednoznačně zábava!

Vojtěch Hataš  Foto: Vojtěch Hataš Foto: All

Středa: Vojta (20) je vyučený kuchař-číšník, vařit i přes svůj věk rozhodně umí

Třetí večeři v pořadí připravuje mladý student Vojta. Ten se u plotny umí otáčet, ale hosté mu během večeře nic nedarují. Dělají si z něj tak trochu legraci a u stolu si mění místa. Vojtu tím docela rozhodí, všimne si jejich škatulat až poté, co se ho jeho hosté zeptají, zda si toho všiml. Pomstí se jim během boxerské zábavy? Anebo všechno dobře dopadne?

Tomáš Burda  Foto: Tomáš Burda Foto: All

Čtvrtek: Tomáš (29) je začínající hudební producent a muzikant

Čtvrteční menu připraví muzikant a producent Tomáš. Ukáže se, že Tomáš nemá talent jen na muziku, ale také na vaření. V kuchyni si zkušeně poradí, stejně tak u stolu. Ostrý úkol týdne pány nutí se předvádět a Pavla se v jejich společnosti cítí dobře. Tomáše snad jen trochu zamrzí její výrok na adresu dýňové polévky – Pavle totiž chutí připomíná svíčkovou. Tomáš své hosty potěší i hudební zábavou.

Pavel Svoboda  Foto: Pavel Svoboda Foto: All

Pátek: Pavel (43) uvaří v pátek v Pátku

Všichni se moc těšili na poslední večeři. Podává ji Pavel. Ten připravil klasické české menu, které hostům připomíná svatební. Povede se Pavlovi rolka i svíčková? A co na bramborový salát a knedlíky řeknou sportovci u stolu? Zejména když se bude podávat nejen domácí knedlík, vyrobený tak nějak na zkoušku, ale i kupovaný, který Pavlovi chutná víc. A jak se poslední hostitel vyrovná s kritikou? Sto lidí, sto chutí, u stolu jich je jenom pět, ale každý má na svíčkovou jiný názor.

Je to ale večeře poslední... Jak dopadne? A kdo to vlastně vyhraje 50 000 Kč?

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama