PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kdo je opravdová blondýna a kdo koho sekýruje? Závěr Prostřeno! bude peprný

Prostřeno 6. týden pátek Karolína - Obrázek 10 Foto: Prostřeno 6. týden pátek Karolína - Obrázek 10Foto: archiv FTV Prima

Karolína je učitelka v mateřské škole a jako učitelka se podle Petry zachová hned v úvodu večera, kdy Petru okřikne – a Petry se to velmi dotkne, prohlásí, že si připadala jako ve škole.

Nálada bude mezi oběma blondýnkami velmi napjatá, zejména ze strany Karolíny budou padat na adresu Petry velmi peprné výroky, jako např. že jí Petra závidí a že je opravdu blondýna… Pánové si napětí ani moc nevšimnou, ale Petra Karolínino chování bude řešit, protože se jí opravdu dotklo. Karolína bude mít poněkud netradiční večer v tom, že jako první bude zábava, a až pak se začne hodovat. Její pokrmy všem budou chutnat. Ale vyhraje? To si počkejte a dozvíte se také, jaký komentář Karolína na úplný závěr bude mít na adresu Petry!

Když hostitka vaří, hosté se musí nějak zabavit. A tentokrát mají na paškálu letušku Petru. Kolikrát s ní spadlo letadlo? Podívejte se:

Nakonec si to hosté vyříkali... Co se v týdnu dělo a kdo měl hlavní slovo? Kdo jiný než Svitlana! Podívejte se:

Finále Prostřeno! rozhodně stojí za to. V pátek v 18.00.

 

 

 

Vaše názory

mdada49
Tak ještě jeden poznatek 0 06.02.2015 19:01

Tak ještě jeden poznatek musím říct. Kluci v tomto díle byli super. Obzvláště Honza. Nezáludné, přející bodování. Nejslabším (myšleno NEJPROTIVNĚJŠÍM) článkem této sestavy byla pro mě Petra. A jak už je to pravidlem - zvítězila. Takový je prostě život, také ne vždy .spravedlivý

mdada49
Škoda, že se paní Svitlana 0 06.02.2015 00:51

Škoda, že se paní Svitlana dostala do skupiny, kde jsou pouze mladí, kteří se tak trochu proti ní spojili. Měla jsem kdysi možnost poznat celou její rodinu, dcery a manžela. Všichni jsou velmi, velmi, slušní, pracovití a poctiví lidičky. Moc mě mrzí, když v tomto pořadu to vyznívá jinak, nazývají ji podivínkou, a ta mládež, hlavně tedy děvčata ji berou jako outsaidra a strefují se do ní. To si ONA opravdu nezaslouží. Držím ji palce, ať to ustojí !!! Drah.

reklama