PO - PÁ v 17:35 na Primě

Macura volá na linku 112! Další pomsta od Novotného!

Po středeční večeři u Pavla Novotného se ve čtvrtek u Zdeňka Macury už může odehrát skoro všechno. Je to velká neznámá.

Do jeho azylových domků pro týrané ženy a malé garsonky se ale nepodíváme, kvůli pohodlí vaří a prostírá v domě u známých v Líbeznicích. Transparent proti týrání žen ovšem nesmí chybět! Chvíle nepřítomnosti v kuchyni se hostiteli nevyplatí.
Zatímco Jiří Krampol se baví u plakátu „STOP!!! TYRANŮM! Kampaň Mgr. Zdeňka Macury proti domácímu násilí a týrání všeho druhu“, Pavel se Zdeňkovi za zády pomstí za včerejšek. Co to běhá po lince za divné brouky? Proboha, nejsou to snad švábi?! Zdeněk Macura není jen ochráncem žen, ale i přítelem hmyzu. Žádná deratizace, radši zavolá na linku 112. Co mu záchranářka poradí? Pošle ho někam, udá jej za zneužití krizové linky, nebo mu pomůže? A odhalí hostitel záškodníka v kuchyni? Uvidíte už ve čtvrtek 10. listopadu v 17.45. Sledujte na Primě Prostřeno! SPECIÁL od pondělí do soboty, je na co se dívat!
Nestihli jste předešlé díly? Podívejte se na ně na: http://play.iprima.cz/prostreno.

Další pomsta od Novotného!

Zdeněk Macura zaspal!

Článek

pomstakolazclanek Foto:

Novotný se Macurovi pomstí nejpálivější omáčkou na světě!

Je jasné, že Pavel Novotný Zdeňka Macuru nebere, dokonce si dělá starosti o jeho duševní zdraví.

Vaše názory

Anonym
Prostřeno co bylo dříve, mělo 0 11.11.2016 13:40

Prostřeno co bylo dříve, mělo úroveň.Teď je to jen ztráta času a navíc díky reklamám,které jsou delší jak celý pořad.Soutěžící by se měli chovat slušněji než Novotný,který se ani nedokázal obléct,byl to vrchol a tím se zachoval velmi špatně k spolusoutěžícím.Je to opravdu spratek,chudák jeho žena a děti.Bylo by dobré, kdyby se veřejně panu Macurovi omluvil za své jednání k němu.

Anonym
Proboha co je to za hovado 0 10.11.2016 19:44

Proboha co je to za *** ten *** Novotný.Odstranit!Ten nemá právo makat ani pro ten přiblblý bulvár negramot. Tuším že to *** a ***a nahradíte hvězdičkami ale divák pochopí. Bylo psano ho v ado a de ment.

Anonym
Proboha co je to za hovado 0 10.11.2016 19:37

Proboha co je to za *** ten *** Novotný.Odstranit!Ten nemá právo makat ani pro ten přiblblý bulvár negramot. Tuším že to *** a ***a nahradíte hvězdičkami ale divák pochopí.

Anonym
Proboha co je to za hovado 0 10.11.2016 19:27

Proboha co je to za *** ten *** Novotný.Odstranit!Ten nemá právo makat ani pro ten přiblblý bulvár negramot.

Jiří Holásek
Možná se vám tímto pořadem 1 10.11.2016 16:13

Možná se vám tímto pořadem podařilo zvýšit sledovanost ale jakými diváky? Je vám asi jedno jakými. Hlavně, když dostanete více peněz, abyste mohli své diváky krmit ještě více podobným hnusem. No, já bych ve vaší televizi neinzeroval abych s něčím podobným nemohl být spojován.

Přeji vám více si vážit kulturních diváků a nerezignovat na morálku.

Anonym
Výborně napsáno!!! Je to 11.11.2016 09:01

Výborně napsáno!!! Je to hnus, který nemá vůbec ve vysílání co dělat.

Jiří Holásek
Jsem bytostně přesvědčený, že 1 10.11.2016 16:12

Jsem bytostně přesvědčený, že všechna celostátně šířená média by měla mít snahu své čtenáře, posluchače a diváky spíše kultivovat než je krmit hnusem. V tomto vašem pořadu jste spojili hnus při přípravě jídel s hnusem výsledných pokrmů s hnusem oblékání pana Novotného (nešlo o pouhý nevkus) a s hnusnou konverzací.

Anonym
Pane Jiří máte pravdu,fotr by 10.11.2016 20:01

Pane Jiří máte pravdu,fotr by se za něho měl stydět.

Anonym blanka
Jsem moc zklamaná, kam až 0 10.11.2016 14:06

Jsem moc zklamaná, kam až klesla televize Prima. Měla jsem ráda vaše pořady ,ale stáváte se stejnou stokou jako Barrandov. V naší malé zemičce se už nedá na České pořady dívat ! Až budete dávat programy na úrovni, tak se začnu dívat .Věřím , že nejsem sama komu vadí úroveň vašich programů.

reklama