PO - PÁ v 17:50 na Primě

Od 5. ledna vysíláme úspěšnou reprízu z Brna!

soutěžící Brno Foto: soutěžící BrnoFoto: All

V týdnu od 5. ledna vysíláme reprízu úspěšné cyklu Prostřena! z Brna. Tam se na své soupeře těšili tři muži a dvě ženy.

Jako první se v pondělí k plotně postaví Pavel, svobodný a bezdětný operátor výroby. Má rád hudbu, tanec a sport, jízdu na kole a české památky. Přestože je prý flegmatik, nezkazí žádnou legraci. Pavel žije se svou babičkou, a jako by mu vymyslela jídelníček. Její vnuk se totiž o 50 000 korun bude ucházet s vaječnou tlačenkou, knedlíčkovým vývarem a svíčkovou.

V úterý uvaří Sylvie, která pracovala v Itálii, odkud si také přivezla přítele. Všechno italské prostě miluje. Ráda by si udělala kadeřnický kurz a uplatnila se v tomto oboru. S partnerem si rádi zajdou do kina nebo zaplavat. Temperamentní hostitelka doufá, že jí italské menu s lasagnemi vyvaří 50 000 korun na pěknou dovolenou.

Ve středu potěší chuťové pohárky soutěžících dvojnásobná maminka Eva. Svůj rodinný život popisuje jako hektický. Přestože je momentálně nezaměstnaná, je neustále v pohybu, občas chodí brigádničit do baru a nenudí se. Má ráda fitness, wellness, cvičení s dětmi. Prý pozorná hostitelka zaútočí na kulatou sumu 50 000 korun pomocí nakládaného hermelínu, pórkové polévky, „starostova měšce“ a jahodového poháru.

Čtvrtek patří Radimovi, který se vyučil číšníkem a dnes pracuje jako cateringový manažer. Hodonínský rodák našel v Brně zaměstnání i přítele, s nímž už dva roky žije a podniká. Radimovým koníčkem je ochotnické divadlo, renovace nábytku, procházky se psem, také zbožňuje české filmy. Jeho tipem na výhru 50 000 korun je mezinárodní menu. Zadaří se?

V pátek se u plotny předvede obchodní zástupce Libor.Svobodný, ale zadaný mladík o sobě říká, že je životní kariérista. Má pestrou paletu zájmů a ve finále věří ve vlastní vítězství a příjemné zakončení brněnského týdne. Vyhraje mu jeho lehké a moderní menu sčervenou řepou a lososem 50 000 korun na dárky pro rodinu a známé?

Uvidíte v novém Prostřeno v obvyklém čase na Primě!

reklama