PO - PÁ v 17:50 na Primě

Omluví se Anna za krev v jídle? Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již v neděli!

K poslední večeři se sejde středočesko-pražská parta, která letos v únoru zvedla diváky ze židlí. Nejvíce důchodkyně Anna, které se během vaření stala nehoda – řízla se a pokračovala v přípravě jídla. Hostům tedy jídlo ochutila i svou krví.

A ještě k tomu si v pátek odnesla výhru 50 tisíc. Když to její soupeři zjistili, otráveně odešli od stolu a důchodkyni tam s výhrou nechali samotnou. Co se stane, až se znovu všichni setkají tváří v tvář? Omluví se Anna? Na happy end to nevypadá, spíš bude svérázná dáma znovu divákům pít krev. Sledujte letní speciál Prostřeno! – Poslední večeře, v neděli 10. července v 17.35

anna vyrez2 Foto:  Na opětovné setkání po dlouhém čekání nakonec Anna dorazí. S sebou si nese i krvavý nápoj Bloody Mary. Ten pro hosty připraví s velkou nechutí a s tou jim ho také odevzdá. Během příchodu zakopne, takže málem nápoj na hosty rovnou hodí. Atmosféra je poněkud ponurá. Hostina se koná u pohřebáka Petra, ale to není důvodem pohřební nálady. Důvodem je přítomnost dvou taktiků Anny a Slováka Petera. Zatímco Peter má alespoň nějaké zbytky svědomí a bude se trochu kát, Anna si stojí pořád za svým – žádná omluva, nic. Ona si přišla do Prostřeno! zahrát o peníze a to je jediné, co ji zajímá. Výhru utratila a na své soupeře si ani nevzpomněla.

Anna by si nechala pro korunu koleno vrtat!

I tentokrát se budou konat reparáty některých chodů z původního menu. Anna dostane za úkol udělat bramborový salát (recept najdete zde), který tolik kritizovala. Slovák Peter, další taktik skupiny, má připravit recept, kterému rovněž hodně vyčítal – salát z červené čočky s grilovaným lososem (recept najdete zde). Jeho výtvor tak bude moct zkritizovat autorka původního receptu Kristýna, jejíž výtvor Petr tolik sepsul.

Tato parta se po natáčení Prostřeno! neviděla. A na společné setkání se jim ani moc nechtělo. Vztahy nebyly dobré a nikdo neměl snahu je obnovit. Nejméně se na setkání těšila důchodkyně Anna. Se skupinou o několik generací mladší než je ona si prý nerozumí a nemá co říct. Ostatní si to s ní chtěli vyříkat hlavně kvůli tomu, že jim do jídla dala krev a ani necekla. Anna vše ale ustojí a nikoho se nebojí. Dojde i na lámání chleba a nebude to příjemné. A komu tentokrát ostatní přejí výhru? Bude spravedlivá nebo zase vyhrají taktici?

Prostřeno! – Poslední večeře, v neděli 10. července v 17.35 na Primě.

Podívejte, jaký krvavý nápoj si pro ostatní Anička připravila. Nikdo ho nechtěl!


Vaše názory

Anonym
Tuhle zmiji jsem odhalil hned 0 16.07.2016 21:27

Tuhle zmiji jsem odhalil hned v ponděli, stačil mi dryáčnickej projev a info, že dělala ve Svazarmu.

Anonym
Kde, prosím, najdu celé 0 11.07.2016 19:14

Kde, prosím, najdu celé video? Už jsem slyšela (ano, slyšela, tj. neviděla, protože od reklam pravidelně odcházím) asi osm upoutávek s milionem reklam, ale kompletní díl nikde... Díky.

Kat zmrdů
Děláme sbírku na Annu? Kdo 0 11.07.2016 18:03

Děláme sbírku na Annu? Kdo pošle první korunu?

Anonym1111
Neomalená, nevychovaná, zlá, 0 11.07.2016 01:41

Neomalená, nevychovaná, zlá, zapštklá na celý svět.

Martta
Paní Anna bude asi 0 10.07.2016 20:34

Paní Anna bude asi splachovací. Tuhle vítězku žádná kritika nezdolá. Je smutné, že někdo kvůli 50.000 Kč dokáže udělat za sebe bezpáteřního tvora. No milá Anno užijte si to, protože u většiny diváků jste prohrála. Slušný člověk by se za takové chování styděl. Ale vaše usmívání při čtení kritiky značí, že význam slova stydět se neznáte. Již dlouho jsem neviděla někoho tak bezpáteřního. Je hrozné, že vám šlo o výhru až tak, že jste schopná takového znemožnění před diváky. Je mi vás líto.

Hana1234
Paní je ve věku mé 0 10.07.2016 20:06

Paní je ve věku mé babičky....naivně jsem se domnívala, že člověk v jejím věku by měl mít už životní hodnoty aspoň trochu srovnané. Je to prostě primitiv, sorry, víc nemá cenu o ní přemýšlet :-(

Anonym
Paní "Anička" je bezpáteřní 0 10.07.2016 19:44

Paní "Anička" je bezpáteřní tvor, slovo člověk se snad ani pro ni nehodí,kdo už může být tak od přírody nelidský_

Anonym6666
Říká, že má kamarády a že na 0 10.07.2016 18:42

Říká, že má kamarády a že na těchto lidech jí nezáleží. Ona ale žádné kamarády nemá, jen si to myslí. A hlavně nepochopila soutěž, přišla si jen pro prachy i za cenu svinstva. A tak by se chovala ke každému, protože je zkrátka zaková. Tady je vidět co člověk dokáže pro 50 000.

Kat zmrdů
Ta stará vychcaná čubka měla 0 10.07.2016 09:43

Ta stará vychcaná čubka měla odvahu ještě mezi ně znovu přijít? A jo vlastně dostala zaplaceno, vždyt ona by i pro korunu vraždila.Plivám před tebou ty stará bábo.

Růžena Cooky
Prostřeno již není ke 0 09.07.2016 23:37

Prostřeno již není ke koukání. Nejvyšší čas přestat vysílat!!! Kdo se na to ještě dívá? Nedívám se už zhruba rok, takže nevím, co provádí paní Anna a jí podobní učinkující, ale z upoutávek je vidět, že o nic nepřicházím. Kde jsou ty časy, kdy si účastníci vařili dobrá jídla a pěkně se pobavili? Zřejmě kladné příběhy diváky netáhnou, takže pro koho je nyní Prostřeno????

reklama