PO - PÁ v 17:35 na Primě

Pavel Novotný bude celý večer ve spodním prádle!

Ve středu by se hosté měli dočkat masa, protože hostitel, bulvární novinář a podnikatel Pavel Novotný, maso miluje.

Menu zní lákavě, ale ve výsledku je to víc komedie. Jako kuchař se Pavel přecenil. A proč stráví celý večer ve spodním prádle? Má doma takové vedro? Miluje pohodlí? Je exhibicionista? Chce svými křivkami potěšit Reginu? Pavel vařit neumí, „na to má normálně lidi“. Co umí, jsou ale brambory. „Kdyby bylo ministerstvo brambor, zavedu tam odbor bramborové kaše,“ říká Pavel, který kaši miluje a povedla se mu. Hádejte, komu pošle selfíčko nad plným hrncem vlastní kaše?

Uvidíte už ve středu 9. listopadu v 17.45. Sledujte na Primě Prostřeno! SPECIÁL od pondělí do soboty, je na co se dívat!

Článek

Podívejte se do Pavlovy ložnice

Článek

macuraiveta Foto:

Macura má vysvětlení pro skandální foto Ivety, které otřáslo Českem!

Ochránci žen Zdeňkovi Macurovi to Pavel i Regina nandali za to, že ač údajně chtěl zpěvačku zachránit, ublížil jí, když ji vyfotil v ponižující situaci na italské pláži.

Vaše názory

Vavříková Zdenka
Je TO NEVKUSNÝ PRASE,SE VŠÍM 1 10.11.2016 18:39

Je TO NEVKUSNÝ PRASE,SE VŠÍM VŠUDY.jE MU HOUBY ROZUMĚT,I KDYŽ JE TAKZVANÝ REPORTÉR,´TÁPE PÁTÝ PŘES DEVÁTÝ,MACURU TAKY NEMUSÍM,ALE TO CO DĚLAL PŘES TOTO PROSTŘENO,TO JE NORMÁLNÍ HNUS!!!!!JAK SE CHOVAL,CO DĚLAL,JAK MLUVIL,JAK BYL OBLEČENÝ ,TO SE ZA NĚHO MUSÍ STYDĚT CELÁ JEHO RODINA!!!!MĚL BY JSI SE PAVLE ZA SVÉ CHOVÁNÍ STYDĚT.TO,CO JSI PROVÁDĚL DO DNEŠNÍHO DNE JE NORMÁLNÍ HNUS.HNUS.HNUS A TO JE DNESKA TEPRVE ČTVRTEK-ALE DODÍVU SE AŽ DO PÁTKU-ALE MÁM TĚ PLNÉ ZUBY....

Marie 546
S tímto názore se ztotožňuje 11.11.2016 17:38

S tímto názore se ztotožňuje mnoho diváků. Je to na pozvracení a za tohle dostávají ještě peníze! Měli by se herci stydět a režie taktéž, že jim takové prasárny dovolí. Za tohle platíme televizní poplatek?

reklama