PO - PÁ v 17:45 na Primě

Petr chce znovu vyhrát! Jednou mu to nestačilo! Prostřeno! Poslední večeře

V Ústeckém kraji se sešla pestrá společnost, ženy byly v mírně převaze. Kulinářsky zajímavé bylo úterní menu Lenky, která žila půl roku v Řecku, tamní kuchyni si zamilovala a chtěla jí dopřát i ostatním.

Úkolem týdne byl pohár - tedy nic složitého a nesplnitelného, zato možná dobrého. A v sobotu se tahle parta sejde k Poslední večeři. Tedy pozvánku dostanou všichni a budou také zvědaví, zda všichni nakonec dorazí. Hosté se dozvědí, jak kdo bodoval a kdo nejvíce kritizoval. Na pořadu dne budou i reparáty receptů. Dozvíme se, co se dělo po skončení natáčení, kdo se s kým potkal, zda někdo něčeho lituje a co je potřeba napravit. A dojde i na řešení starých křivd.

Sledujte Prostřeno – Poslední večeře v sobotu 26. listopadu v 17.35 na Primě.

Honza dal jen 1 bod!

Pavel chce opět vyhrát! Napíše sebe!

Honza a pavel kamarádi?

 


Vaše názory

Anonym
Petr nebo Pavel .... vždyť je 0 28.11.2016 09:52

Petr nebo Pavel .... vždyť je to jedno ( alespoň Primě )

Anonym
No to se mi snad zdá, oni se 1 26.11.2016 19:22

No to se mi snad zdá, oni se tomu Honzovi ještě omlouvají a Pavel si v poslední večeři napíše sám sebe, to by se nemělo počítat. Evidentně měla vyhrát Bára. ta si nezasloužila 1 bod od Honzy.

Anonym
Naprosto s Vámi souhlasím, 27.11.2016 13:09

Naprosto s Vámi souhlasím, Pavla jsem uznávala, ale to co udělal tak ho nechápu. Asi jsem ho během týdne přecenila a zatím to je asi takový hajzl jako Honza.

reklama