PO - PÁ v 17:50 na Primě

Petra se snaží a připraví klasiku. Soutěžící se ale rozhodli protestovat. Po svém

koláž Petra Prostřeno 27.8. Foto: koláž Petra Prostřeno 27.8.Foto: archiv FTV Prima

V Jihomoravském kraji se sice ideálně sejdou tři muži a dvě ženy, ale k ideální partičce bude mít tahle smíšená skupina daleko. Přestože věkově nikdo moc nevyčnívá, sešli se dost rozdílní lidé.

Čtvrtek: zdravotní sestra Petra (45) dělá, co může, ale nikomu se nezavděčí

Komunikativní a bezprostřední Petra si naplánovala úplný „český sen“, mohla by to být tutovka: tatarák z pravé svíčkové, slepičí vývar s domácími nudlemi, poctivou svíčkovou a horké maliny. Jenže… hra je hra a včera jsme se dozvěděli, proč Markéta zásadně nejí červené maso, natož syrové! To je ale problém i pro Lukasze. Petra je zklamaná: „Při svíčkové, a to si myslím, že umím uvařit, přišla rána. Markéta řekla, že to jíst nebude.“ Nedá si ani omáčku s knedlíkem? Ne, knedlík byl prý studený a hustá zeleninová omáčka jí připomíná školní kuchyni.

Markéta si svíčkovou vůbec nedala. Ani knedlík, ani omáčku. Proč?

„Nemůžu to hodnotit jako nezdařené, taková průměrná domácí kuchyně,“ moc se netváří ani Aleš. Také se mu nezdá, že kuchařka nedala do slepičího vývaru maso a bůhví jak že to s tou slepicí prý vůbec bylo… Petra se snažila a na surovinách rozhodně nešetřila, i proto je jí to líto. Ale drží se a rozpláče se až o samotě. „To, že bych nevyhrála, to mě nemrzí, mě mrzí falešný lidi. Navzdory svým slovům na začátku týdne Aleš taktizuje.“ To si myslí i Markéta, která má buď hlad, nebo je tak nadšená z horkých malin se zmrzlinou a griotkou, že si dá nášup aspoň u dezertu. Pánové všechno snědí, ale pro Lukáše je všechno jídlo „až moc domácké“. A jaká bude zábava? Petra naplánovala ještě adrenalinovou projížďku na čtyřkolkách! „Dobrý pocit ze svého večera tedy nemám,“ konstatuje ale nakonec s hořkostí.

Vaše názory

Eva Pekárková
Aleš je i na moji povahu, 0 27.08.2015 19:25

Aleš je i na moji povahu, která je benevolentní, špatný člověk. Irituje mne, jen ho vidím a ty jeho plky. Dáma co nejí maso a jiné potraviny, co tam dělá? Televize vybírá lidi, asi se máme bavit, kteří jsou opravdu ukázkou našeho národa. Pánbůh s námi.

reklama