PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ti nejlepší z nejlepších! Část I.

Ti nejlepší z nejlepších! Část I. Foto: Ti nejlepší z nejlepších! Část I.Foto: All

Již 19. ledna startuje nová řada oblíbeného pořadu Prostřeno! a tudíž je ideální čas připomenout si, kteří účastníci vás v loňském roce nejvíce zaujali a o kterých jste nejvíce diskutovali. Bylo jich dost, tak jsme je pro vás rozdělili do dvou skupin.

Připomeňte si Dianu, Věru a Marcelu, jejich menu, proč se do pořadu přihlásily a jak to vlastně celé dopadlo.

Ti nejlepší z nejlepších. Část I. právě začíná:)

Diana Kollerová Foto:

V 10. sérii uvařila mladá maminka dvou dětí Diana Kollerová. Sama o sobě řekla, že je zprvu ostýchavá, umí se však prosadit a říct svůj názor. Je přátelská a šikovná. Bydlí u rodičů svého partnera. Tchán s tchyní Dianě pomáhají s dětmi. Až půjdou obě děti do školky, Diana si chce doplnit vzdělání, protože má jen základní školu.

Sama připravila menu, které ostatním většinou chutnalo, ovšem pak rozjela tvrdou hru! Schválně bodovala málo, aby dosáhla na výhru, ovšem to se jí nepodařilo.

A nejen proto byla trnem oku vám divákům.

Do pořadu se přihlásila sama, aby si vyzkoušela, jaké to je vařit pro cizí lidi před televizní kamerou. Svou účast v soutěži bere jako pozitivní zkušenost do života.

A co Diana uvařila? Toto je její soutěžní menu:
Domácí housky a pomazánky
Domácí vývar s nudličkami
Tortilly na dva způsoby
Hraběnčiny řezy

Připomeňte si celou epizodu s Dianou:

Věra Krázlová Foto:

V 9. sérii se vám představila cukrářka Věra Krázlová. Kdo by si ji nepamatoval! Věra je velmi svérázná. Víno otevírala vařečkou a u stolu vyzvídala na ostatních, jak to doma mají se svými muži!

Velmi rychle si nesedla se svou spoluhráčkou Míšou (o níže ještě bude řeč), která o ní dokonce řekla, že patří mezi krávy!

S přítelem Davidem, který už také soutěžil v pořadu Prostřeno!, má holčičku Věrušku. Prý se jí od té doby zcela změnil život.

Věra sama o sobě řekla, že je soutěživá, aktivní hráčka, a že je klidná jen do té doby, než ji někdo vytočí.

Výhru chtěla použít na vybavení domácnosti a na velký rodinný výlet. Ani Věra ovšem na výhru nedosáhla.

Její soutěžní menu bylo následující:
Domácí žervé
Velikonoční nádivka
Pečená krkovička
Domácí zmrzlina s ovocem

Podívejte se na celou epizodu s Věrou:

Anketa

Kdo vás bavil nejvíce?

 

Marcela Mikulášová Foto:

Taktéž v 9. sérii se vám představila jedna z nejvíce diskutovaných soutěžících, paní Marcela Mikulášová z Brna. Pamatuje si na ni?

Hned v úvodu šokola ostatní soutěžící svým bydlením, poté jim prostřela špinavé nádobí a ani jídlo nebylo úplně nejlepší. Jídlo nebylo úplně čerstvé a během polévky dokonce vyprávěla historku o kondomem a o tančení v bordelu! A to byla opravdu silná káva. Nakonec se v kuchyni zhroutila a rozplakala. Jak jistě tušíte, nevyhrála.

Marcela má ráda hudbu, ráda tančí a občas si prý dokonce zajde i na diskotéku. Považuje se za přátelskou, veselou a pracovitou.

Marcela nakonec přidala i historku z vaření: Když byla mladá, tak se prodával olej i jar ve stejných lahvích. Podařilo se jí to poplést a nalila jar na rozpálenou pánvičku místo oleje.

S tímto menu paní Marcela soutěžila:
Šunkové závitky
Kyselá polévka s fazolovými lusky
Roláda z listového těsta
Zmrzlinový pohár

Zavzpomínejte na vaření paní Marcely:

Zajímavá čísla a fakta z Prostřena! najdete v našem dalším článku:

Článek

Prostřeno! a rok 2014 Foto:

Prostřeno! a jeho rok 2014

Rok 2014 se skončil. A skončila i 10. série oblíbeného kulinářského pořadu Prostřeno!, který vysíláme na TV Prima již 5 let. A že to byl rok nabitý!

Autor: Martina Čerňanská

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama