PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ty nejlepší recepty na kuře z Prima FRESH

Ty nejlepší recepty na kuře z Prima FRESH Foto: Ty nejlepší recepty na kuře z Prima FRESHFoto: All

Kuře patří mezi stálici v nejedné české kuchyni. Lze ho připravit na nepřeberné množství způsobů, oproti červenému masu je rychlejší na přípravu a chutná téměř všem včetně dětí.

V jarním čísle časopisu Prima FRESH, které vychází ve středu 11. března, najdete 75 receptů svěžích receptů a 8 z nich je věnováno právě přípravě kuřete. Můžete se těšit na stehýnka s bylinkovým máslem, které je netradičně vetřené pod kůži. Recept na závitky s pestem najdete hned před lehce orientálními kuřecími kousky v kokosu. Pokud rádi pečete kuře v celku, i pro vás máme tip - připravte ho tentokrát s citronem a česnekem. Coq au Ryzlink, to je variace na kohouta na víně a pikantní křidýlka teriyaki potěší všechny ty, kteří mají rádi ostrá jídla. Kuře na medu s hořčicí vás překvapí netradiční chutí a ani na milovníky polévek jsme nezapomněli - kuřecí polévka po thajsku plná křupavé zeleniny, masa a voňavého koření.

A než bude nové číslo časopisu Prima FRESH na stáncích, vybrali jsem pro vás 4 top kuřecí recepty z webu Prima FRESH:

Recept

Kuře na pomerančích s rajčatovo-čočkovým salátem Foto:

Kuře na pomerančích s rajčatovo-čočkovým salátem

Jemné kuřecí maso provoněné pomerančem a doplněné o rajčatovo-čočkový salát si určitě zamilujete.

Recept

Kuře s limetkou, česnekem a citronovou trávou  Foto:

Kuře s limetkou, česnekem a citronovou trávou

Kuře na medu už v našich kuchyních zdomácnělo. Zkuste mu dát lehce orientální nádech použitím voňavého zázvoru, limety a citronové trávy. Nemůže chybět ani pikantní chilli...

Recept

Kuře s nádivkou s mandlemi Foto:

Pečené kuře s mandlovou nádivkou

Tohle může být klasické kuře na neděli, na které budou vaše děti v dospělosti vzpomínat... Ale s klidným srdcem ho můžete udělat i pro slavnostní příležitost.

Recept

Kuře po asijsku Foto:

Kuře po asijsku

Asijská kuchyně momentálně „frčí“. Ochutnejte tedy, jak její pikantnost umí odpíchnout chuť jemného kuřecího masa!

Inspiraci pro vaše jarní vaření najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, ve kterém najdete 75 svěžích receptů! V prodeji od 11. března:

Článek

Prima FRESH jaro 2015  Foto:

Přivítejte jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Jaro se nezadržitelně blíží a všichni milovníci jídla nedočkavě vyhlížejí úrodu čerstvých dobrot. Nejinak je tomu u nás v redakci, proto jsme pro vás připravili nové číslo...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama