PO - PÁ v 17:35 na Primě

U jednoho stolu usednou dva milenci Ivety Bartošové! Prostřeno! Speciál

Prostreno special vsichni Foto: Prostreno special vsichniFoto: All

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení. U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu, televize, ale i bulváru. Sestava to bude vskutku třaskavá a místy bizarní.

Co se stane, až se sejde herec Jiří Krampol a jeho manželka Hana, „Vyvolená“ Regina Agia, kontroverzní ochránce žen Zdenek Macura, renesanční umělec Zdeněk Podhůrský a člověk, který hýbe světem bulváru, hodně o něm ví a nebojí se zeptat – Pavel Novotný? Všechno bude jako obvykle – hraje se o 50 tisíc korun i hostitelskou čest. Hvězdy zatím vůbec netuší, koho potkají, každý čeká někoho jiného, ale hraje se o opravdové peníze a plnit se musí i úkol týdne – specialita ze špekáčků!

Všechno bude tak jako obvykle, včetně Poslední večeře, ale vzhledem ke složení soutěžících i jinak. Speciální Prostřeno! bude na události vskutku bohaté a soutěžící se u stolu ani mimo něj rozhodně nudit nebudou. Řeší se osobní spory, jako červená nit se týdnem táhne příběh Ivety Bartošové, kterou přítomní muži dobře znali, ale i budoucnost zvířat a bytostí na tomto světě i ve vesmíru. A samozřejmě řeší se i jídlo, když je u stolu veganka Regina, kuchaři vařením nepolíbení i mistři kuchyně. A tak se podávají palačinky s plastem, sinicová polévka, ale třeba i čínská večeře o mnoha chodech. V sobotu tahle parta dostane pozvání na Poslední večeři. Otázkou ale bude, zda se na ni také všichni dostaví. Vztahy jsou víc než napjaté. Dojde i na reparáty z vaření. A že je co opravovat… Podaří se usmířit nesmiřitelné?

Dívejte se už od pondělí 7. 11. 2016.

Článek

praha a stredni cechy vsichni Foto:

Čistě pánská jízda! Vaří pět nezadaných mužů!

V Praze a Středočeském kraji se kolem prostřených stolů sejde ryze mužská pětka a také nezadaná. A ačkoliv je to pánská jízda, skladba menu tomu příliš neodpovídá.

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama