PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Blonďatý nářez uzavře tento týden Prostřeno! Zvládne se to bez hádek?

Kamila (31) má prý smysl pro černý a tragický humor, to by se jí mohlo hodit. Finále stojí opravdu za to, vítěz se o výhru podělí. Dívejte se v pátek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Poslední večeře u Kamily začne dobře, uvnitř jejího venkovského domu vládne pohoda a harmonie. Hostitelka má dobrou náladu a doufá, že u stolu bude legrace. V tomto bodu spoléhá na vtipálka Marcela, který tomu včera nasadil korunu a dnes si ji dá aspoň na hlavu.

„Abych zapadla do kolektivu, rozhodla jsem se, že si vezmu na hlavu blonďatou paruku. To už se Marcel z nás úplně zblázní.“ Jak to blondýnky a jediný muž ocení? „Je to vtipný, je to peklo,“ konstatuje Marcel. A jak si poslední hostitelka povede v kuchyni? Trochu zmatku a rozpaků zažila u přípravy dezertu, hrušky ve víně dělá totiž poprvé.

Naložený hermelín ve tvaru srdíček je malá porce s brusinkami a domácím pečivem – stačil se za pár hodin sýr rozležet? Dobrou kuřecí polévku s nudlemi si hosté sami naservírují z polévkové mísy. A Marcel si nenechá ujít další příležitost k malé lekci v etiketě. Jak se poslední hostitelka zhostí úkolu týdne, na nějž by už měla být připravená? Vyřezávaný citron je součástí hlavního chodu, telecího řízku s brambory.

Zdá se ovšem, že atmosféra bude přátelská:

Řízek je přesolený a trošku tužší, ale pohodářka Kamila nějakou tu kritiku snese a umí se tomu sama zasmát. Kdo se nebojí a projede se na koni Králíkovi? A jak dopadne premiéra dezertu – Kamila nemusí sladké a toto je docela experiment…. Dívejte se, ve finále padne i jedno osudové rozhodnutí!

Článek

Kristýna Királová  Foto:

VIDEO: Hostitelka z Prostřeno! vyhodí jednoho z hostů od stolu. Proč?

Vznětlivá hostitelka Kristýna (23) se nechá vyprovokovat a Marcela vyhodí od stolu.

Článek

Martina Drmotová  Foto:

VIDEO: Taková spokojenost v Prostřeno! snad ještě nepanovala. Ale bude to na výhru?

Klidná Martina (38) je dobrá hostitelka, nepotřebuje taktizovat a není nervózní. Ocení to ostatní? Sledujte Prostřeno! ve středu od 17.50 na Primě!

Článek

Veronika Sedláčková  Foto:

VIDEO: Jsme teprve na začátku týdne a v Prostřeno! se už hádají a potečou i slzičky!

Tento týden zavítáme na západ Čech do Plzeňského kraje. Jak víme, jediný muž to mezi ženami nemívá jednoduché. „Tři blondýny si mají co říct,“ myslí si jediná bruneta u...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama