PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Chytrolínka týdne Mirka čekala domácí těstoviny! Dostala je?

Jarmila (25) svůj hlavní chod, který skončil na zemi pod kuchyňskou linkou, ani neochutná.

Týden zakončíme u Jarmily, která se nesnese s Mirkou. Miroslava si myslí, že ač stejně staré, s Jarmilou je od sebe dělí světelné roky. Připadá jí dětinská, a protože se bojí, že abstinentka Jarka bude rozlévat pouze vodu, raději si na poslední večeři donese láhev červeného. Naštve ji, když hostitelka víno ani neotevře. A na menu s těstovinovým salátem, poctivou česnečkou, dietním dortíkem a hlavním chodem, originálně nazvaným „vepř jménem Mozart a bramborová kašička k tomu“, by se normálně i těšila, ale protože ví, kdo to uvaří, tak na jídlo prý nemá vůbec chuť.

Nakonec je hlavní chod příjemným překvapením, i když se právě u něj rozvine diskuse ohledně Mirčiny kritiky Pavlina nasládlého masa, která postupně přejde do další debaty a upřímné chvíle pravdy. Snese největší kritička kritiku? Nebo je to od Mirky jen taktika, jak se domnívá Petr? Bude s ní chtít někdo ještě někdy zajít na kafe, jak Mirka navrhuje? Poslední hostitelka tedy určitě ne... Jarmila se musí vyrovnat s tím, že zůstane skoro hladová, i když těstovinový salát a její opravdu poctivá česnečka ji už mohly zčásti nasytit. Nervózní hostitelce, která v kuchyni příjemného domku, kde žije se svou rodinou, trochu zápolí s místem, upustí jeden naložený talíř s hlavním chodem… Čím Jarka hosty ještě překvapí? Svojí zábavou, kdy se představí v kostýmku jako přísná učitelka Igora Hnízdová na zvláštní lekci hudby. Jarmila je dobrá herečka, která ani nehne brvou a soupeře chvíli podusí…

Vaše názory

tis.k
Chytrolínka Mirka tak 0 29.05.2016 11:38

Chytrolínka Mirka tak hrkotala, za každým slovem - jakoby -, že se to nedalo poslouchat. Nedivila bych se, kdyby jí u stolu někdo tu hubu zavřel daním přesdržku. Ale v kuchyni si vedla dobře.

reklama