PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Čtvrteční hostitelka Zuzka leží dámám v Prostřeno! prostě v žaludku

Vedoucí sekretariátu Zuzka (31) uspořádá hogo fogo večírek, ocení to ale někdo? Naopak, ostatním dámám bude Zuzka připadat až moc "jako z katalogu". Sledujte ve čtvrtek v 17.50 na Primě další díl Prostřeno!

Málomluvná Zuzka je velká perfekcionistka a má ráda Zdeňka Pohlreicha a asi i svého souseda, od kterého čerpá postupy i některé bio suroviny. Podle menu by se večeře měla posunout minimálně na vyšší level, ale soupeřky tápou, co je consommé, dokonce i co je chutney, v tomto případě cibulové.

Každá dáma dostane od Zuzany jedno celé baby kuřátko s nádivkou, ale budou si toho vážit? Nebude toho už nějak moc? Celkem strojený připadal celý večer Lence, někomu se zdálo kuře nedodělané a „nejdražší brambory“ nebyly moc chutné. Polévka consommé, což by měl být dokonalý vývar i zkouška kuchařčiny trpělivosti, také nikoho neuhranulo, přestože bylo čiré, zlaté a plavaly v něm dva předpisové knedlíčky. Dezert (pana cotta) a předkrm (husí paštika s domácím pečivem) byly podle reakcí asi výborné, jen jestli tady ale nezahrála na falešné housličky trochu závist.

Protože i Zuzanino bydlení je vkusné, útulné a vypulírované, dceřin pokojíček rozkošný a na zdi se skví hostitelčin čerstvý diplom. Simone opět nezklame, alkohol u večeře jí rozváže jazyk, takže hra na drsnou pravdu začne už ve čtvrtek. Zuzana se třeba dozví, „že není až taková svině, jak si o ní Simone od pondělka myslela.“

To potěší...

Ale nevyfoukla jí Zuzana náhodou zábavu? Motokáry, z nichž v úterý sešlo? A ve čtvrtek ne a všechny nadchly? A není náhodou tentokrát největší hráčkou Alena, která už svým kuchařským umem nic ovlivnit nemůže, ale kritikou, chováním a bodováním ještě ano? A co pro změnu vadilo Lence? „Posedlost moderní gastronomií a nedostatek vlastního přístupu.“

Co má tedy Zuzka nakonec se sousedem?

Článek

Stanislava Szmeková  Foto:

VIDEO: U Stanislavy se v Prostřeno! bude jezdit na koni, ale jídlo chutnat moc nebude

Dobrácká Stanislava (46) chce uspořádat klidný večer s chutnou českou kuchyní, ale ani ona se do chuti dámám zrovna netrefí... Sledujte ve středu od 17.50 na Primě Prostřeno!

Článek

u Simone Foto:

VIDEO: Úterní hostitelka v Prostřeno! umí být pěkně zlá

Mladá maminka Simone (20) se opije u vaření, chce taktizovat a je upřímná, až to bolí. Uvidíme, jak na to budou reagovat ostatní. Sledujte Prostřeno! v 17.50 na Primě.

Článek

Alena Nováková Foto:

VIDEO: Čtyři dámy v Prostřeno! rozjedou ostrou kritiku hned první den

Severomoravské pusinky dostanou za úkol vytvořit pusinky a některé si s tím poradí levou zadní. V Moravskoslezském kraji se sejdou samé ženy, zklamaná je největší taktička...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama