PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: David dnes Nadě napráská páskem u večeře!

Zcestovalý ajťák Matěj (30) je prostě trochu mimoň, ale umí se také odvázat i uvařit.

Všichni byli zvědaví, jak vypadá Matějův smíchovský byt, kde žije se spolubydlícím. Čekali změť drátů a typicky halabala mužskou domácnost, jsou ale šokováni čistotou a pořádkem. Matěj překvapí i svým menu, soupeři předpokládali jídla ohnivá a cizokrajná, to druhé je částečně pravda. Matěj je introvert, který rád odpočívá tím, že nemluví, recepty loví v angličtině na mobilu. Dokáže ve čtvrtek udělat výjimku a promění se v zábavného hostitele? Nebo se dočká jen pořádné porce kritiky?

David dal Nadě radši bryndák.

Na hlavní chod je opět kuře, to bude celkem třikrát. Ale i když poněkud vysušená kuřecí prsa s krémovou špenátovou omáčkou, rýží a salátkem nikoho při čtení jídelníčku moc nenadchnou, nakonec je to dobré jídlo, jen omáčka je přesolená kvůli parmazánu. Předkrm z pečeného lilku Baba ghanoush je vlastně hummus, Zuzana je nadšená, ale David trochu brblá, to je však normálka v rámci taktiky. Mezi předkrmem a hlavním chodem bude rajská polévka, kterou si David a Tereza přisladí, dobrý je „cupcake dle vlastní chuti“. V názvu moučníku je obsažena i zábava, s níž souvisí i účast záhadného hosta. Každý dostane od Matěje dortíček, který si ozdobí podle vlastní chuti a vkusu. Po všech těch akčních zábavách soupeři docela rádi zůstanou u stolu a vychutnají si dezert.

Matěj připravuje hummus z lilku.

 

Článek

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH  Foto:

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodejní síti již od 14. září a opět v něm nechybí spoustu originálních receptů, s kterými si užijete podzim plný chutí, vůní...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama