PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: David Jarmilku skoro vyhodí od stolu! Nesnese žádnou kritiku!

David (27), který sám moc rád kritizuje, má problémy s kritikou. A Jarmilu skoro vyhodí od stolu.

Dnes se podíváme do Jirkova za Davidem. Kateřina se mu chystá oplatit včerejší kritiku. Dostane k tomu dost „střeliva“? David s „oplátkami“ počítá, ale když mu Kateřina hned při přípitku vmete, že se mu klepou ruce, moc mu to nepomůže. Je už tak dost nervózní, možná i strojený… Kdo očekával, že uvaří něco z romské kuchyně, bude zklamán. Davidovo bydlení soupeře příjemně překvapí, ale s jídlem už to taková sláva nebude. Předkrm – těstovinový salát – je přijat vlídně, i když Katka ho nechá.

Znala se Katka s Karlem už před soutěží?

David, který se sám normálně u stolu hodně vyptává a kritizuje, kritiku moc nesnese a otázky na ingredience a způsob přípravy jídla mu jsou nepříjemné. Polévka od jeho tety není tak dobrá, jak asi doufal, i když on si za receptem z mletého masa stojí, jen by ale potřeboval více chuťově i surovinově dotáhnout. Stejně je na tom pečeně na víně, hlávkové zelí a bramborový knedlík. „Nejsou ty knedlíky z pytlíku?“ zajímá Jarmilu. To si ale dala, protože knedlíky David umí. Zábava s héliem by mohla být stejná jako včera, kdyby k ní ovšem vůbec došlo… David bombu neotevřel a hosté se museli spokojit s improvizací. A co dezert? Ten byl možná dobrý, ale harlekýn to prostě nebyl. Jarmila má další minus a Kateřina Davidovi taky nic nedaruje… Hostitel se nakonec zlobí na všechny, protože má pocit, že se proti němu všichni spikli.

Článek

Karel Johanovský  Foto:

VIDEO: David zachrání dnešní večer! Omluví se Jarmilce za včerejší výstup

Karel (30) o jídle rád teoretizuje, hosty nasytí, prý přišel v boji vyhrát. V praxi by to ale chtělo ještě více potu „na cvičišti“.


Vaše názory

Cafe Imperial
Jinde kritizuješ ale u sebe 0 24.08.2016 18:43

Jinde kritizuješ ale u sebe doma jsi jen cikán co nesnese kritiku na sebe a nic se ti teda nepovedlo, což ti přeju. ***e.

Běloch
Barva jeho kůže hovoří za 2 23.08.2016 21:15

Barva jeho kůže hovoří za vše,není třeba komentářů,nevzal bych si vod něj ani kůrku pro svýho křečka.....

Anonym
Běloch by se měl naučit 24.08.2016 14:16

Běloch by se měl naučit češtinu !

Pragmatik
Chudák křeček.Žít u takoveho 25.08.2016 08:26

Chudák křeček.Žít u takoveho primitiva.

reklama