PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Dramatický týden v Prostřeno! uzavřou nadávky a silná slova

Student Libor (20) prostírá na terase rodinného domu, to se ale soupeřům nelíbí. Vařil to vůbec sám? To se teprve uvidí. Napínavý závěr tohoto týdne sledujte tradičně v pátek od 17:50 na Primě!

Středoškolák Libor chce zorganizovat finále na terase rodinného domu, to se ale soupeřům nelíbí. Chtějí proniknout do jeho kulinářského zázemí a Milan nevěří, že vaří sám a chce se přesvědčit, jak to umí. Ale Libor si nedá v pátek všechno líbit a brzy bude takové husto, že by se dalo krájet motorovou pilou…

Libor má moderní menu v italsko-francouzském stylu. Florentinské vejce je prý málo pracné. „Určitě ale víc než nakrájená rajčata s mozzarellou,“ dovolí si oponovat Milanovi Tomáš. To ale neměl… Zastřené křepelčí vejce je prý studené a Milan ho odmítne.

Přitom se ale Libor při jeho přípravě docela nadřel:

Pórková polévka s brambory je podle něj „odvar z ponožek“, pro ostatní celkem chutná, ale moc řídká. Telecí saltimbocca – škoda telecího a dobrého receptu, maso je vysušené, opět studené a brambory nemají chuť. Poslední kuchař by ovšem chtěl od Milana trochu uznání.

To se ale se zlou potázal: „Když mi to nechutná, mám se přemáhat, abych to sežral a řekl, bylo to dobrý, Libore!?“ Je to sice večer poslední, ale konverzace pokračuje v podobně hrubém duchu.

Je to zkrátka profesionální rýpal:

Milan je sprostý a to se nikomu nelíbí, ženám je trapně. A na rozdíl od předchozích dnů, kdy ho peskoval za mlčení, Liborovi vyčítá, že mluví až moc „jako lidový vypravěč“. Je to zvláštní povaha, tenhle Milan... Ale pozor, umí i pochválit! S chutí sní Liborovo tiramisu.

Uvolní napětí lukostřelba? Není to v téhle situaci riskantní, až nebezpečné? A přizná se Milan konečně k podvodu s mraženým koupeným štrúdlem?

Článek

Prostřeno 42 - Obrázek 2 Foto:

VIDEO: Tohohle cholerika a nevychovance z Prostřeno! musíte vidět

Večírek u Květy (52) poznamená mlčení, dusno, špatná nálada. Zkazí Milan Květě večeři? Dívejte se ve čtvrtek od 17:50 na Primě na Prostřeno!

Článek

Prostřeno 42 - Obrázek 3 Foto:

VIDEO:"Junior" z Prostřeno! se zdravě naštve a postaví se Milanovi

Marie (58) má ráda všechno domácí a je zvyklá vařit jako pro regiment. Bude jí ale její umění vůbec k něčemu, když bude o stolu sedět věčný rýpal Milan? Ten mimochodem...

Článek

Prostřeno 42 - Obrázek 2 Foto:

VIDEO: Největší rýpal z Prostřeno! připraví polotovar. Poznají to ostatní?

Milan (49) je jak nášlapná mina a ještě si z hostů utahuje a podvádí. Jak to v úterý dopadne? To uvidíte od 17:50 na Primě.

Článek

Kdo vyhraje v Prostřeno! tentokrát? Foto:

V Prostřeno! to bude jako na vojně: Hlavní slovo budou mít muži

V Jihočeském kraji se o padesát tisíc a titul nejlepšího hostitele utkají tři muži a dvě ženy. Hlavní pozornost na sebe strhne kamioňák Milan, pěkný pruďas, který startuje...

Vaše názory

Dalibor Pekara
Po shlédnutí pátečního dílu 0 11.10.2015 22:11

Po shlédnutí pátečního dílu PROSTŘENA jsem měl nečekaně zvýšenou produkci adrenalinu. Vám v sousedství pana Milana vůbec nezávidím a natož pani choti-přítelkyně, která sdílí život tady s tím analfabetem etického kodexu. Ještě, že tuto zemi neovládají lidi tohoto typu neandrtálce. To bychom skončili jako země (kulturní,ekonomická) na pokraji apokalypsy. Rozumím, diváci touží atrakcích, tak to měli, lepší než v ZOO. Smekám před mladým studentem, který překročil práh odvahy!

I pavouček
Nechápu, kde někdo bere 0 11.10.2015 10:49

Nechápu, kde někdo bere odvahu udělat si takovou ostudu před celým národem - ale sprostému primitivovi Milanovi to ani nedojde, tak mu to přejme...já bych ho vyhodila od stolu okamžitě! Marie je křivá páteř, díky vám dvěma, co se zastali Libora, jeho klid mu závidím a přeju, bude se mu v životě hodit.

zdeněk jižní Čechy
Taky jezdím s kamionem, ale 0 10.10.2015 20:35

Taky jezdím s kamionem, ale takový hovado jsem ještě nepotkal. Sám žere konzervy na parkovišti a tady machruje jaký je znalec.

anonym z Moravy
arogantni hulvat!!!Divim 1 10.10.2015 17:44

arogantni hulvat!!!Divim se,ze ho nevyrazili zavrenyma dverma.Plcici p.Marie dobra herecka....

Marie Sůvová
máte pravdu--já říkám,tak 10.10.2015 21:14

máte pravdu--já říkám,tak krásný chlap a kazí si svým odpuzujícím chováním vše--fuj

Polyet
Pokud je to soutěž o to, kdo 0 10.10.2015 14:55

Pokud je to soutěž o to, kdo lépe uvaří, tak je povinnost, aby to jídlo jedli všichni a pak to mohli hodnotit. Jak se tam může hlásit vegetarián, muslim, který také maso nejí a jiné potraviny. Také mi vadí při "šmejdění" to lezení do skříní a do šuplat a hrabání se v soukromí hostitele!
Tento týden v Prostřeno dokonce exceloval největší hulvát a sprostý Milan. Dobře, že ho natočili až do konce, alespoň jeho sousedé v místě bydliště vidí, jakého mají ve své blízkosti duševně ubohého člověka!!

pytrísek
Milan se projevil jako 0 09.10.2015 19:03

Milan se projevil jako namachrovaný arogantní hulvát.
Chovat se na mém prostřeno vyzval bych ho aby odešel.
Sebestředný mistr světa který všude byl, všechno zná a
vše má nejlepší !!!!!!!!

Renee_K
Milan, samozvaně pan upřímný, 2 09.10.2015 19:03

Milan, samozvaně pan upřímný, je naprostou ostudou českého národa a už dlouho mi takhle sledování TV nehýblo žlučí. Libore, smekám nad tvým ledovým klidem, být tam já, tak okamžitě letí dveřma ven, kamery nekamery.

MusilO
Připojuji se k vám, a stydím 09.10.2015 19:53

Připojuji se k vám, a stydím se za starší generaci v podání pí. Marie, která se, pro jistotu, do ničeho nezapojovala. Kladně hodnotím Tomáše a Květu, kterým nebylo lhostejné urážení Libora. U mne na plné čáře zvítězil Libor, jak lidsky tak i nasazením u vaření.

MusilO
Připojuji se k vám, a stydím 09.10.2015 19:54

Připojuji se k vám, a stydím se za starší generaci v podání pí. Marie, která se, pro jistotu, do ničeho nezapojovala. Kladně hodnotím Tomáše a Květu, kterým nebylo lhostejné urážení Libora. U mne na plné čáře zvítězil Libor, jak lidsky tak i nasazením u vaření.

reklama