PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Hana hosty vyžene kouřit dolů 6 pater bez výtahu! Sama si zapálí v bytě!

U manažerky na rodičovské dovolené Hanky (30) je uprostřed týdne horko jako v peci.

Hana obývá s rodinou malý, ale pěkný byt s klimatizací a terasou, obojí si ale hosté moc neužijí. Klimatizace údajně hlučí, teče a na terase visí prádlo a nesmí se tam kouřit. Sama hostitelka, která ale hosty pošle šest pater bez výtahu ven na kuřáckou pauzu, si v bytě zapálí. Co na to pak řeknou soupeři v sobotu? To teprve uvidíme… V podkroví leje nejen z hostitelky, ale i hostů, kteří se pěkně proběhnou a na jídlo se ke všemu dost načekají. Hanka se zapotí především s úkolem týdne.

Haně se úkol týdne moc nepovedl

Chce udělat rakouský velký plněný kynutý knedlík, ten se jí ale rozvaří. Bude po tomhle propadáku už k ostatním shovívavější? Ani její rodinné menu není na takové vedro ideální, bude opět polévka, tentokrát z králíka, jenže bílé polévky nemusí nejmladší Markéta.

Hana udělá netradiční vývar z králíka

A dají si všichni králíka na cibuli s rozmarýnem s mazlavými bramborovými noky „žužlavkami“? V polském receptu na nočky nahradil mouku škrob. Z bramborového těsta je i dezert – jablečné taštičky – už je toho těsta na jednu večeři až dost. A něco sladkého a růžového na Hančiny hosty ještě čeká v podobě zábavy – domácí výroba cukrové vaty. Konec sladký, všechno sladké?

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama