PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Hned dva šoky v jednom díle Prostřeno!

Sparťan Zdeněk (40) je samá srandička, hosté zažijí šok už na prahu. A co vy, jak byste tuhle "noční můru z Elm Street" přežili? Dívejte se v pátek od 18 hodin na Prostřeno! a uvidíte vyústění celého týdne.

Zdeněk hosty upozorňuje na to, ať si k němu vezmou staré boty, že je čeká peklo. Co má za lubem? Proč holky piští hned u dveří a proč si Katka „málem učurla“? Hostitel se chce hlavně bavit, a tak jsou všichni zvědaví, co je ve finále čeká.

Každopádně „sparťanské doupě“, protože devatenáctiletý syn je do fotbalu stejný blázen jako otec. Zdendu vaření baví, a není divu, když si u toho mocně zavdává z půllitru. Na surovinách nešetřil. Budou steaky z pravé svíčkové, ani poslední den nechybí salátek, tentokrát je ho prý ale málo.

Hosté dělají schválnosti: „Zdeněk sází na to, že nám udělá nějaké překvapení, a i kdyby uvařil nejhůř z celého týdne, že ho obodujeme,“ myslí si Andrea. V tom má pravdu. Zdeněk bude hosty děsit, bude se i střílet, bude to boj!

Kdo mu oplatí jeho šmejdění v kuchyni? Nebo mu budou soupeři pomáhat? Zdeněk se na to těší, má bojovného ducha, nevzdá ani úkol týdne. Proč ale nakonec zvýší hlas? Komu jeho biftek nechutná? Je moc krvavý? Nebude mít kuchař při paintballu opravdu chuť někoho zabít?

Jak to, že si Zdeněk nechal od hostů pomoci?

 

Článek

Dobrá nálada pokračuje i ve čtvrtek Foto:

VIDEO: Vladislav z Prostřeno! si dokáže jídlo pochválit klidně sám

Vladislav pozve hosty do svého vypíglovaného bytu, kde bydlí s přítelkyní a jejich dvanáctiletým synem. Ten prý věčně vysedává u počítače, ale ve chvíli, kdy by jeho táta...

Článek

U Kateřiny panuje dobrá nálada Foto:

VIDEO: V Prostřeno! zase dojde na záchvaty smíchu. Andrea bude dokonce brečet

Veselá Kateřina Veselá (25) se už těší na svatbu a hosty překvapí v kostýmu kočkovité šelmy! Nejen pánové si "smlsnou". Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Sebevědomý Petr (21) má políčeno na výhru, ale „za výsledek by ho prý přítelkyně pěkně zmlátila“ Foto:

VIDEO: V Prostřeno! se bude zase něco pálit. Kdo za to může?

Sebevědomý mladík je vybaven informacemi od přítelkyně, která už v pořadu vařila a vyhrála. Stejná kuchyně, stejný byt – pozná to někdo?

Článek

"Parta" je tentokrát více pánská Foto:

Vaří lépe muži, nebo ženy? V Prostřeno! budete mít možnost porovnat

Je před námi severočeský týden plný vývarů, salátů a čokolády. Ta někomu pěkně zhořkne, protože v sestavě z Ústeckého kraje mírně převažují muži a ti bývají s dezerty...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama