PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Holky z naší školky navštíví Prostřeno!

vsichni ct Foto: vsichni ctFoto: All

Tomáš ve čtvrtek hodně překvapí! Podle ostatních se totiž až dosud moc neprojevoval, takže bude mít konečně v roli hostitele možnost vše změnit. Co myslíte, zvládne to? A jak se povede jeho svérázná zábava? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Tomáš v roli hostitele trochu trpí a upozorňuje na vlastní chyby. Je taktik, nebo jen stydlín? Do čtvrtka se otec devítiletého syna žijící sám a pracující ve stavebnictví moc neprojevoval. Ale muž, který na ostatní působí poněkud zachmuřeně a strojeně, umí překvapit! Minimálně sbírkou angličáků, ale také fotek, plakátů a desek Karla Gotta, doma má i pár vlastních vynálezů. Je to hračička. Zvládá i suverénní jízdu na jednokolce, s níž si dojede v Liberci na nákup.

Proč byl Tomáš nervózní?

Tomáš sázel na papiňák, ten ale vzdoruje, pomůže mu soused? A jak dopadnou vafle ve vypůjčeném vaflovači od sestry, která mu radila s menu? Jídlo hostům sice až tak moc nechutná, ale zato si užijí retro zábavu, když se Tomáš s kamarádem převléknou za duo Hložek–Kotvald a uspořádají malý koncert.

Podívejte se, jak se ostatní při show bavili:

Článek

Lukáš Mihály  Foto:

VIDEO: Lukáš chce najít skrze pořad partnera!

REPRÍZA Samozřejmě, že úterní hostitel Lukáš přišel do Prostřeno! pokud možno i vyhrát, ale jak sám konstatuje, největší výhra by pro něj byla, kdyby se mu po skončení...

 

Článek

vsichni tento tyden Foto:

Je to vůbec Prostřeno! ? Tento týden se bude bodovat vysoko!

REPRÍZA Tento týden bude výjimečný. Jako kdyby soutěžící z Libereckého kraje přímo mávali andělskými křídly… Boduje se vysoko, nikdo nechce nikoho zarmoutit, téměř všechno...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama