PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Hostitel v Prostřeno! propašuje do jídla šváby. No to je hnus!

Obchodní zástupce Martin (29) uspořádá americký večírek a do jídla vpašuje smažené šváby. Jak to ostatní zvládnou? A kdo nakonec vyhraje? Dívejte se na závěrečný díl tohoto týdne, v pátek v 17.50 na Primě!

Obchodní zástupce Martin si po včerejšku musí v moderní kuchyni svého řadového domku vést na výbornou, protože se chová jako mistr světa a hodně kritizuje.

Dámy totiž už netrpělivě čekají, kam je pozve a co jim uvaří. Jana, zvědavá na jeho kuchyni i bydlení, se těší, Míša považuje Martina za největšího soupeře.

Ženy ovšem netuší, že Martin má doma spoustu terárií a v nich hady, pavouky, chameleony a podobnou havěť. Jana proto zkritizuje, jak může v takovém prostředí vychovávat dítě – to už jí snad přijde lepší ta její plíseň!

Kdo ze soutěžících trpí arachnofobií?

A hmyz bude v hlavní roli, konkrétně australští švábi. Hostitele totiž tak naštve vlažné přijetí jeho amerického menu, hamburgerů a kukuřičné polévky, že holkám usmaží šváby v těstíčku a vmíchá je do temperované zeleniny!

Jejich reakce ho překvapí – myslí si snad, „že je to sranda“? Přinese důkaz a Irena překvapí ještě víc – sní syrového švába! To tu ještě nebylo…Pak už je trošku jedno, kdo chce jak udělané steaky, protože Martin si stejně myslí, že jídlo z prvotřídního masa nikdo neocení. Vtipálek Martin se vyrovná po svém i s úkolem týdne a zábavy se opět účastní jeho fauna. Kdo ochotně zapózuje při focení s hadem, chameleonem a sklípkany?

Hádejte…

A něco sladkého nakonec. Čí fondant s višněmi bude lepší – Janin, nebo Martinův? Jana se už určitě nikdy nepotká s Míšou, ty dvě si do oka vážně nepadly. Kolik bodů budou Martina nakonec stát jeho žertíky s praženým hmyzem? Dívejte se!

Článek

Irena Luxová  Foto:

VIDEO: Irena z Prostřeno! naservíruje hostům plesnivý ananas. Je to prostě originál

Pěstounka Irena (49) moc vařit neumí, ale všem se u ní líbí. Prý by mohla u vchodu vybírat vstupné. Bude to ale stačit na výhru? To těžko... Nebo? Posuďte sami ve čtvrtek...

Článek

Jana Štolová  Foto:

VIDEO: Proč se nikomu u středeční hostitelky v Prostřeno! nelíbilo?

Pětinásobná maminka Jana (38) šokuje bydlením, které by potřebovalo pořádnou rekonstrukci. Ostatním se u ní moc líbit nebude... Dívejte se ve středu od 7.50 na Primě na...

Článek

Michaela Boštíková Foto:

VIDEO: Vanilkový nebo vanilinový cukr? V Prostřeno! se kvůli tomu skoro pohádají

Studentka Michaela (17) má tah na bránu a navzdory mládí u plotny docela zaválí. Dokážou to ostatní ocenit? To se dozvíte v úterý v 17.50 na Primě v Prostřeno!

Článek

Nová sestava soutěžících Foto:

VIDEO: Nový týden v Prostřeno! bude ve znamení závodní kuchyně i konzumace hmyzu

V Pardubickém kraji se sejdou čtyři ženy a jeden muž, který uvaří ve finále. Na východě Čech to bude jako na houpačce, chvíli zábava, chvíli tvrdá kritika i slzy a...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama