PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Hostitelka z Prostřeno! vyhodí jednoho z hostů od stolu. Proč?

Vznětlivá hostitelka Kristýna (23) se nechá vyprovokovat a Marcela vyhodí od stolu.

Jsme opět na Slovanech. Tahle plzeňská čtvrť se tento týden vrací stejně jako drůbeží vývary, i když ten dnešní bude trochu jiný, plave v něm brambor, nudle i rajče.

Včera nastal mezi Kristýnou a Marcelem klid zbraní, šlo ale jen o ozbrojené příměří? Kristýna se bojí, že si ji ve čtvrtek Marcel vychutná. Mladá hostitelka žije ve své garsonce nejen s přítelem, ale i s devíti zvířátky, proto se mezi koťátky odehraje jen přípitek a pokračuje se v bytě u rodičů.

V jejím menu převažuje kuřecí maso, na hlavní chod je kuře à la bažant. Na předkrm budou doma upečené rohlíky se slaninou, špenátem a sýrem. Kristýna kdysi pracovala v pekárně a odtamtud zná i poslední chod – linecké košíčky.

Marcel dostane jako bonus džbán s pivem, tím ale dobrá vůle končí. Marcel to rozjíždí a Kristýna se nechá vytočit a občas mu úplně nahrává… Ale ani ostatní nejsou moc nadšení z „anglického rohlíku“ i celé večeře. Polévka je podle Marcela spíš jako krmení pro prasata…

 

„Chci, abys odtud vypadl, zavolám policajty!“ vyhání ho hostitelka na chodbu. Jak tohle dopadne? Marcel ale dál pokračuje v kritice, ostatně brambory si to možná i zaslouží. Kristýna sebere zbytky sil a pozve soupeře na zábavu. A kolo štěstí nakonec překvapivě pobaví i ji samotnou. Co si asi Marcel vytočí?

Článek

Martina Drmotová  Foto:

VIDEO: Taková spokojenost v Prostřeno! snad ještě nepanovala. Ale bude to na výhru?

Klidná Martina (38) je dobrá hostitelka, nepotřebuje taktizovat a není nervózní. Ocení to ostatní? Sledujte Prostřeno! ve středu od 17.50 na Primě!

Článek

Veronika Sedláčková  Foto:

VIDEO: Jsme teprve na začátku týdne a v Prostřeno! se už hádají a potečou i slzičky!

Tento týden zavítáme na západ Čech do Plzeňského kraje. Jak víme, jediný muž to mezi ženami nemívá jednoduché. „Tři blondýny si mají co říct,“ myslí si jediná bruneta u...

Vaše názory

ArtexII.
Už od pondělí si myslím, že 0 12.11.2015 11:27

Už od pondělí si myslím, že ti dva jsou asi tak na stejné úrovni, a to jak mentálně, tak chováním. Prostě na sebe narazili dva tupounci. U Marcela alespoň oceňuji, že boduje s rozumem, narozdíl od té socky, která si myslí, že ji to její taktizování nějak pomůže.

Anonym
Uprime mohu jen rict ze 1 12.11.2015 03:02

Uprime mohu jen rict ze Marcel je naprostej dutak,vyklada neco o detech a sam misto aby se oblekl hezky kdyz jde do spolecnosti tak si vezme jako maly kluk tricko s Batmanem. Navic to by se dotklo kazdeho taky kecy.....blbec nic vic

Anonym
Mně naopak připadají 13.11.2015 08:59

Mně naopak připadají Marcelovy narážky na slečnu velmi vtipné, a být slečna trochu bystřejší, docela by to mohlo být zajímavé, protože si Marcel občas s těmi žerty sám naběhne na vidle. Slečna ale žertům nerozumí,jejímu egu scény uraženosti, které předvádí, dělají velmi dobře, mně připadá jako vztahovačná hysterka a za těch pár desítek let, co tady straším, jsem poznala, že se raději takovým, jako je ona, zdaleka vyhnout

reklama