PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Ivana z Prostřeno! řekne každému od plic, co si o něm myslí

Finále u Erika Foto: Finále u ErikaFoto: All

Poslední večer tohoto týdne se ponese v trochu nezvyklém duchu. Posuďte sami podle bonusů i v pátek v celé epizodě, kterou vysílá Prima od 18 hodin.

Všichni se moc těšili na poslední večeři. Podává ji benjamínek Erik, kterého ostatní podezřívají z toho, že mu maminka pomáhá.

Lukáš přijde převlečený jako Erikova těhotná manželka Květa a bude na hostitele dorážet:

K tanci nikdo Erika ale nedonutí, i tak se mladý hostitel pořádně zapotí. Co u stolu chybět nebude, je legrace. Jenže ji nebude dělat hostitel, kterého vše mírně rozhodí, ale hosté sami. Bude to někomu vadit? Je to ale večeře poslední... Jak dopadne? Jak se ostatní vyrovnají s Ivaninou dost drsnou kritikou každého z nich? Podívejte se:

A kdo tedy vlastně vyhraje?

Článek

Kdo bude šťastným vítězem? Foto:

VIDEO: Lukáš z  Prostřeno! se konečně zul!

Lukáš se sice tvářil, že se zouvat na návštěvě nebude, něco ho ale přece jen donutilo změnit názor. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě!

Článek

Bude hostům u Žanety chutnat? Foto:

VIDEO: Proč se Lukáš z Prostřeno! odmítá zouvat?

Lukáš, který ostatní pohostil už v pondělí, je prostě originál. Na návštěvách při dalších večerech se odmítá zouvat. Proč? To se dozvíte už teď v bonusovém videu a celou...

Článek

Ivana připraví sebevědomé a moderní menu Foto:

VIDEO: Víte, co je to brzlík? A už jste ho někdy jedli? Vše se dozvíte v Prostřeno!

V úterý se k plotně postaví nejstarší účastnice týdne – Ivana. Jak zvládne mladší konkurenci? Nejenže ji zvládne, ale mnohými položkami z menu i překvapí. Dívejte se od 18...

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama