PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Jak nemají vypadat bramborové noky, to uvidíte v Prostřeno!

Veronika Regnerová  Foto: Veronika Regnerová Foto: All

Úterní hostitelka Veronika je živel. I když se jí v kuchyni moc nedaří, smích jí nemizí z tváře. Jak nakonec večer u ní dopadne, to uvidíte na Primě od 18 hodin!

Veronika číslo dvě skromností ani malým sebevědomím netrpí. Avizuje, že neumí péct ani vařit, ale chce se předvést. „Většina žen říká, že kuchyň je jejich království, tak moje království to určitě není a jsem tady nerada,“ přiznává u své linky nezaměstnaná servírka.

Není to ale jen taktika? Prý ani výhra není pro vdanou maminku sedmiletého syna motivací. S nadsázkou říká, že chce být sušická celebrita, a protože jí pusa jede, možná koketuje i s moderováním. Hostitelka je to zemitá: „Mým cílem je, aby se lidi u mě najedli a nepoblili se,“ říká na kameru.

Určitě není dobré Veroniku naštvat a utahovat si z jejího prvního chodu – uzeného jazyka, což je v podstatě koupený polotovar.

Komu jazyk nechutnal?

Asi nakonec něco uvařit umí, v úterý to ale nejsou bramborové noky, které skončí v koši …

Telecí na víně „vytuněné“ tunou cukru nakonec všem chutná a přílohu jistí kupované noky. Donese je kamarádka, co přišla hlavně jako vizážistka, protože Veronika chce být nejen slavná, ale i krásná. Má před sebou ještě pěvecké vystoupení v místní „zakouřence“, kde hosté dostanou dezert a pobaví se při karaoke. Jen na úkol týdne se jaksi zapomene…

 

Článek

Kdo z Plzeňska vyhraje? Foto:

VIDEO: Extrémní záchvaty smíchu v Prostřeno! vás fakt pobaví

Minule v Libereckém kraji to byla idylka, to ale na Plzeňsku během velikonočního týdne platit nebude. Oč zamlklejší je jediný muž, o to upovídanější jsou ženy, z toho dvě...


Vaše názory

Zuzana G.
Na Prostřeno se dívám 0 12.08.2016 10:29

Na Prostřeno se dívám často,ale takovou arogantní,hloupou a namyšlenou ženskou jsem opravdu ještě nezapsala.
Věřím, že TV Prima dává takové ***y do pořadu, aby se stal pro diváky koukatelnější a zajímavější. Už to však není o vaření, ale i lidské hlouposti a zlobě. Po zhlédnutí tohoto Prostřena mám docela depku a příští týden pořad ráda vynechám. Nemám zapotřebí kazit si náladu. Veroniko - vy jste opravdu LEGENDA!

Anonym
Veroniko,Tvůj pokus o vaření 0 14.04.2015 11:00

Veroniko,Tvůj pokus o vaření je zoufalý a o Tvém projevu ani nemluvě.Přesto překypuješ značnou dávkou sebejistoty,což jistě nikdo nechápe.Zjevně Ti to umožňuje Tvé IQ.Nicméně se Ti podařilo jedno,úplně jednoduše zmanipulovat ostatní soutěžící proti Jitce.Bohužel smutný obrázek naší společnosti.Jistě jsi už shlédla video Jitky,kde jasně dokazuje to,že je opravdu výbornou kuchařkou.Hodnocení by mělo probíhat přes nestranného člověka,značně to snižuje úroveň pořadu a vůbec jeho smysl.

koka
jste nevychovaná kráva a 0 12.04.2015 17:36

jste nevychovaná kráva a krávou zustanete a ty ostatní soutěžící by se měli stydět

fredka
Jseš namyšlená kráva,na Jitku 1 11.04.2015 11:50

Jseš namyšlená kráva,na Jitku nemáš ani ty a ani ty ostatní

Anonym
Větší krávu vypatlanou jak 13.04.2015 18:38

Větší krávu vypatlanou jak tak bachratá hnusná Veronika, s nepochopitelným seběvědomím, jsem ještě neviděla. A ještě blbka vyhrabaná leze do televize..

čtenářka
Mě by zajímalo který blb psal 0 06.04.2015 23:31

Mě by zajímalo který blb psal tento článek.

reklama