PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Jak se dělá consommé? A proč nakonec v Prostřeno! nesklidí úspěch?

Těžko říct, jestli si na sebe středeční hostitelka Lenka neupletla s hovězím consommé trochu bič. Tento náročný hovězí vývar totiž u hostů nesklidil zdaleka takový úspěch, který by se rovnal jeho sáhodlouhé přípravě. Ale nechme se překvapit. Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Trpělivá učitelka z mateřské školky se nebojí experimentovat. Chystá consommé, celestýnské nudle, glazované kuřecí kousky s fazolkami a fíkový muffin. To nejsou jídla pro začátečníky nebo kuchaře bez fantazie.

Ocení to ale někdo? Tak například Katka, která chce hodně vyhrát, považuje skoro každý chod za nedosolený a nedochucený, až na paštiku, kde to cítí naopak. Ale není sama… Consommé je tak trochu věda a na konci je skutečně čirý vývar, ale holky to moc nebere, spíš mají v hlavě samé nemravné myšlenky.

Zábavu u stolu táhnou hlavně Kateřina a Gabriela, hostitelka má plné ruce práce a ohledně svého soukromí je dost skoupá na slovo – soupeřky z ní musejí všechno tahat. Holky při šmejdění objeví, že už byla jednou vdaná, je taková tajemná…

A protože zábava – minikurz jógy s instruktorem – by mohla po hlavním chodu dopadnout špatně, cvičí se hned po polévce. Další zábavou je instruktáž domácí zmrzliny, kterou už měla Lenka předpřipravenou, a flambování cibulových kroužků, u něhož vyšlehnou opět nebezpečně vysoké plameny!

Článek

Gábina sice spálí digestoř, vaření se jí ale vcelku povede Foto:

VIDEO: Romantika podle žen a spálená digestoř. Prostřeno! bude přímo žhavé!

Hovory v Prostřeno! se často stočí až k tématům, která s jídlem mají pramálo společného. A úterní díl je toho důkazem. Dívejte se na Primě od 18 hodin!

Článek

Dámská sestava Foto:

Dámský týden v Prostřeno! ve znamení ohně: Bude hořet digestoř

Na severu Moravy se příští týden sejde u stolu pět žen. Bude to rozesmátá partička, nebo nás čeká lítý boj plný intrik a podrazů? „Sešly se samé individuality, nikdo, kdo...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama