PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Jako děti... malování na obličej, růžové pyré!

Mladá maminka Miroslava (21) chce hodně vyhrát, ale z taktiky podezírá především svoji soupeřku Ilonu.

Mladá hostitelka z Tábora spoléhá na taktiku a moderní odlehčené menu s růžovou přílohou. Mirka je docela kritická, ale sama očekává shovívavost. Když do předkrmu s lilkem, bazalkou a rajčaty zapomene dát sýr a Michal jí to připomene, bere to skoro jako křivdu. Tomáš po včerejšku žertuje, dobrosrdečný Petr si od něj nechá líbit přezdívku „těhotný kovboj“.

Jaká bude Mirčina brokolicová polévka se zastřeným vejcem? Podle Tomáše, který tuhle polévku normálně miluje, je prý hustá jako kaše. Hostitelka připravila domácí limonádu, ne všichni jsou z toho nadšení a těší se, až dostanou něco zábavnějšího. Na hlavní chod se dlouho čeká a žízeň je veliká… Mirka miluje vepřovou panenku a maso je výborné, uvařila k němu ale řepové pyré s bramborami, které je růžové, řídké a podle Ilony připomíná spíš malinový pudink. Jako správná hostitelka se Miroslava snaží u stolu rozhýbat konverzaci a vztahy posunout někam dál, i když reakcemi hostů se cítí dotčená. Ty zase překvapí její dětinská zábava – malování na obličej. Mirka si nesedne s Ilonou a irituje ji také vrstevník Tomáš, který ji blahosklonně oslovuje „děvenko“. Benjamínek týdne si ale věří a rozhodit se nenechá, Mirku povzbudí i úspěch jejího dezertu Sofie, který si muži přidávají a dost ho chválí.

Vaše názory

Anonym
Čím Vám ublížila paní Ilona? 0 20.05.2016 22:33

Čím Vám ublížila paní Ilona? Asi tím, že vám svými body zvedla sebevědomí a pomohla zajistit výhru. Život Vám teprve ukáže, že nemůžete hodnotit lidi podle vzhledu, a věku ale že ten, kdo se zdá být kamarádem, Vám s určitostí "podřízne větev".

MartinaSC
Mirko styďte se! Snad Vás 0 20.05.2016 18:56

Mirko styďte se! Snad Vás život naučí.

Anonym
Mirka je nafoukaná koza.Myslí 0 20.05.2016 13:29

Mirka je nafoukaná koza.Myslí si o sobě a nemá proč.Zasedla si na jedinou ženu v tomto týdnu a je na ni hnusná.Tím se ukázala jakou má povahu.Fuj!!!!!!!

Anonym
Nu, nemá to chybu. Stále 0 17.05.2016 21:12

Nu, nemá to chybu. Stále se opakuje to samé.
Co je to tam za lidi, samá taktika, pomluvy apod.............je to hrozný pořad.

reklama