PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Jana má opravdu zvláštní zálibu

Nejstarší Jana (54) mládež šokuje svojí sbírkou panenek, které s Janou sdílejí ložnici. Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Maminka, babička a zkušená kuchařka je tolerantní. Budou k ní stejně velkorysí její mladší soupeři? K Janě se těší, doufají, že si pochutnají. Janina sbírka panenek jim ale bude připadat poněkud bizarní. Některé exponáty totiž vypadají docela strašidelně a mají vlastní křestní list. A byt má ještě další vychytávky… I Jana sehraje povinnou „hru na kapra“. Udělá Petrovi radost, že rybu usmaží na jeho vzpomínaném sádle? Možná si kapra konečně s chutí dá.

 

Zatímco Jana vaří, peče a smaží jako o život, vůbec netuší, že mladí s úžasem zírají na její panenky a komentují její fandovství Karla Gotta. To by byla ještě nervóznější a schvácená, než už je. U stolu se probírají nejen panenky, ale i manželství po pětadvaceti letech. Jan je vděčný strávník, ale u předkrmu hosty nadchne víc domácí pečivo než sýrová roláda. A přestože Jana vaří svoji hovězí polévku s játrovou rýží šest hodin, hostům moc nechutná, protože v zavářce dominuje česnek. Na hlavní chod si hosté musí chvíli počkat a rozhoří se spor Veronika versus Simona: dámy mají vzájemně pocit, že si jedna druhé nevšímá, Simona má prý totálně zkažený večer. Spraví to staročeská vepřová? Nebo sladká tečka – babiččiny hřbety? Nebo zábava – kostka na niti? Kdo to vyhraje? Bude Veronika opět podvádět? Nechá si Jana otrávit večer. Nebo bude pyšná, jak to všechno zvládla?

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama