PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Je Martině opravdu špatně, nebo to předstírá, jak si myslí Marie?

Kantýnský Zdeněk (59) pozve hosty na svou milovanou chalupu a Martině se udělá špatně.

Pohodář Zdeněk provozuje kantýnu, tak by s gastronomií a pohostinstvím mohl mít zkušenosti. Navíc je nejstarší a určitě nevaří poprvé. Má rád maso a hosté u něj hladovět nebudou. A přestože mu u Marie včera chutnalo, stále věří, že vítězem by se klidně mohl stát i on. Úkol týdne mu sice pár vrásek na čele přidělá, protože s podobným pečením nemá zkušenosti, ale aspoň to nevzdává. Věrným pomocníkem v kuchyni na jeho milované chalupě, která má duši, mu bude roztomilý pejsek, který občas zaštěká, a štěkat na sebe budou ve čtvrtek i dámy.

Pomůže Alpa s cukrem?

To už tak roztomilé nebude. Proč se do sebe pustí Marie s Martinou? Moc se nemusí od začátku, ale po předkrmu z gratinované vinné klobásy s paprikou a po bramboračce s množstvím česneku se udělá Martině špatně. Marie si však myslí, že to spíš předstírá a že to s množstvím vyloučených jídel a svou vybíravostí u stolu už přehání. Martina se Mariinými otázkami cítí dotčená, mluví a mluví a opravdu skoro nic nesní. To platí i o vepřové krkovici po srbsku se zajímavým pečeným karlovarským knedlíkem, který je prý výborný. Při zábavě na dvorku, kde Zdeněk představí svůj oblíbený pétanque, Marie vypadá, jako kdyby už oblíbenou francouzskou hru někdy v minulosti trénovala.

 

Článek

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH  Foto:

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodejní síti již od 14. září a opět v něm nechybí spousta originálních receptů, s kterými si užijete podzim plný chutí, vůní...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama