PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Jediný muž v Prostřeno! udělá dámám masážní salon

Lukáš Töviš Foto: Lukáš TövišFoto: All

Ačkoliv Lukáš (33) bude vařit v garáži, dámám se u něj bude nakonec docela líbit. Dívejte se ve středu od 18 hodin na Prostřeno!

Na úvod středečního večera si Lukáš připraví na dámy takový malý vtip, a to když je od dveří, které vedou do bytu jeho rodičů, pošle jeho syn do garáže.

A tam se skutečně večeře podává, Lukáš má suterénní byt, do kterého se jde právě garáží! Lukáš se bude muset vypořádat s úkolem týdne – musí sehnat mungo fazolky, a tak obejde několik obchodů, až je skutečně sežene! A zařadí je do salátu k hlavnímu chodu.

Samotná večeře se nesla v poklidném duchu – sýrová roláda, kterou Lukáš dělal teprve podruhé v životě, celkem chutnala, ale asi úplně nenadchla – sýrovou roládou už dnes nikdo příliš nepřekvapí, každý ji zná a každý je zvyklý připravit ji na svůj způsob.

Polévka byla hodně krémová, až příliš sytá, a zaujal termizovaný sýr, který do ní Lukáš přidal. U polévky se Lukáš přiznal, že on čte po večerech kuchařky a jeho žena detektivky – zajímavé!

Na hlavní chod se dámy těšily, že bude konečně kus masa, ale bylo to mleté maso zapečené pod bramborovou kaší, opět to bude pro někoho malinko zklamání. Mungo fazolky ale příjemně překvapí.

Podívejte se na netradiční zábavu:

 

Článek

Jitka udělá dva knedlíky Foto:

VIDEO: Poznají v Prostřeno! domácí knedlík od kupovaného?

Jitka si k segedínu připraví malý chyták pro ostatní gurmány. Odhalí, který knedlík koupila a který sama udělala? Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Kdo z jižní Moravy uvaří nejlépe? Foto:

Na jižní Moravě prý nejsou konflikty. Potvrdí to Prostřeno! z vinařského kraje?

Jižní Morava, spojovaná s krásnými ženami a dobrou náladou, nás ve svých soutěžících nezklame – čtveřice žen a jednoho muže utvoří pohodovou partičku, která se bude...

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama