PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Jo jo, když je někdo dominantní, zadělává si v Prostřeno! na průšvih

Ve čtvrtek budeme opět v Liberci a po středečním večeru toho už o Bohumile (44) víme docela dost. Jenže její chování se ne každému zrovna líbilo. A klidně jí to vyčtou. Dívejte se ve čtvrtek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Potřetí vdaná Bohunka je matkou tří dětí a má vnuka v pěstounské péči. Včera se u stolu rozpovídala. „Holky mě berou možná jako herečku, ale já si tím peklem opravdu prošla,“ říká žena, která líčila své trápení s dětmi.

Mladším účastnicím bylo trapně, ale hostitelku, která kritiku moc nesnese a na všechno má odpověď a vlastní názor, to nemrzí. Ví, že „to musí ventilovat ven“, kdežto Martina to podle ní dusí a podle toho i včera vypadalo její vaření. Bude to dnes lepší? Úkol týdne byl už prozrazen, hostitelku by proto neměl zaskočit. „Přestože houby nejím, tak jim připravím smaženici,“ plánuje přejícně čtvrteční kuchařka.

Na předkrm je pomazánka s uzeným masem a vejci, kam prý mohlo klidně přijít více majonézy. Polévku z kvalitního lososa dělá poprvé, jaká bude? Opilá vepřová pečeně je zalitá červeným vínem, to ale nejde moc otevřít. Bohunka má problém… Maso je ve výsledku sušší, šťouchané brambory nic moc – a zase ty příbory! Liberecké ženy jsou roztržitost sama. Moučník „střecha“ je prý jako droga a zdá se, že Bohunce vůbec nejvíc chutnají vlastní jídla. V kuchyni si věří.

A jaká bude zábava po všech těch nářcích? Ta se Bohunce povedla! Mejdan s parukami plus zpěv plus hudba pobaví napříč generacemi:

 

Článek

Martina a papoušek Foto:

VIDEO: V Prostřeno! bude hostitelka vařit s papouškem na rameni. No tohle!

U Martiny (39) jde gastronomie poněkud stranou a u stolu se začnou řešit drsné osobní příběhy. Hostitelku to zrovna dvakrát těšit nebude, ještě že má na rameni svoji...

Článek

Katarína Koristová Foto:

VIDEO: Která z dam v Prostřeno! má největšího ptáka?

Uvolněná mladá maminka Katarína (31) skloubí moderní a slovenské menu. Uvolněná bude i zábava u ní doma. Dívejte se v úterý od 17.50 na Primě na další epizodu Prostřeno!

Článek

Pět dam z Libereckého kraje Foto:

VIDEO: I když se v Prostřeno! tváří jako kamarádky, pohodový týden určitě nečekejte

Jako v latinskoamerické telenovele si budou tento týden připadat diváci oblíbeného pořadu Prostřeno! Ocitneme se v Libereckém kraji, kde se sejde pětice žen a jak už to...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama