PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Jo jo, když se jeden v Prostřeno! naštve, to je potom problém

Dosud klidná stavařka Lenka (33) neunese kritiku a vypění. I když se potom všem omluví, asi už jí to plusové body nepřidá. Nebo ano? Dívejte se v pátek od 17.50 na Primě na poslední Prostřeno! z tohoto týdne!

Inteligentně působící maminka dvojčat a sportovkyně Lenka je realistka a po včerejšku čeká „velkou neobjektivitu a kritiku“ – takhle pesimisticky se dívá na vlastní finále.

Oprávněně? Nebo to bude ještě horší? Už víme, proč se Lenka tak zajímala o cibuli, sama plánuje cibulovou marmeládu, tedy něco podobného, jako už měla včera u konkurence. Zuzka si myslí, že nasadila tak vysokou laťku, že Lence nezbývá nic jiného, než se po ní opičit.

Na předkrm si Lenka předpekla chléb i kachnu, první chod má ale spoustu much. Absolutní propadák je pro Zuzanu i ostatní teplý zeleninový salát, což je druhý předkrm. Hostitelka vynechala polévku, což asi byla chyba. Lenka je zklamaná, protože poprvé za celý týden u ní všechny soutěžící otevřeně nahlas řekly, že jim něco nechutná. Má ještě nějaké šance na vítězství, v něž doufala?

Zachrání to hlavní chod, moderní obměna vepřo-knedlo-zelo? Ale kde je zelí? A proč je vepřové maso tak suché a špecle sladké? „Na blbou otázku, blbá odpověď. Do těch špeclí jsem nasypala cukr a to maso jsem sušila tři hodiny v troubě, aby vám to nechutnalo,“ ironicky se brání Lenka, která kritiku dost špatně snáší.

Sladké maso ale zkrátka nikomu nechutnalo:

Simone je naposledy upřímná, a to že velmi. Prý chtěla u stolu vždycky zažít tu pořádnou, opravdovou hádku! Zachrání poslední večírek dodatečná omluva, originální zábava a tiramisu s esíčky a melounem? Lenka je prý hlavně naštvaná sama na sebe…

Článek

Zuzana Němcová  Foto:

VIDEO: Čtvrteční hostitelka Zuzka leží dámám v Prostřeno! prostě v žaludku

Vedoucí sekretariátu Zuzka (31) uspořádá hogo fogo večírek, ocení to ale někdo? Naopak, ostatním dámám bude Zuzka připadat až moc "jako z katalogu". Sledujte ve čtvrtek v...

Článek

Stanislava Szmeková  Foto:

VIDEO: U Stanislavy se v Prostřeno! bude jezdit na koni, ale jídlo chutnat moc nebude

Dobrácká Stanislava (46) chce uspořádat klidný večer s chutnou českou kuchyní, ale ani ona se do chuti dámám zrovna netrefí... Sledujte ve středu od 17.50 na Primě Prostřeno!

Článek

u Simone Foto:

VIDEO: Úterní hostitelka v Prostřeno! umí být pěkně zlá

Mladá maminka Simone (20) se opije u vaření, chce taktizovat a je upřímná, až to bolí. Uvidíme, jak na to budou reagovat ostatní. Sledujte Prostřeno! v 17.50 na Primě.

Článek

Alena Nováková Foto:

VIDEO: Čtyři dámy v Prostřeno! rozjedou ostrou kritiku hned první den

Severomoravské pusinky dostanou za úkol vytvořit pusinky a některé si s tím poradí levou zadní. V Moravskoslezském kraji se sejdou samé ženy, zklamaná je největší taktička...

Vaše názory

Anonym
Co teprv ty nezverejnene 0 25.09.2015 12:05

Co teprv ty nezverejnene zabery http://bit.ly/1WmvnRI

reklama