PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: "Junior" z Prostřeno! se zdravě naštve a postaví se Milanovi

Marie (58) má ráda všechno domácí a je zvyklá vařit jako pro regiment. Bude jí ale její umění vůbec k něčemu, když bude u stolu sedět věčný rýpal Milan? Ten mimochodem dostane od nejmladšího Libora pěknou "ťafku". Dívejte se ve středu od 17.50 na Prostřeno!

Všichni jsou zvědaví, zda se bude Milan po včerejšku mstít, když ho včera tolik „potrápili“. Bude kritizovat hostitelku, která mu tak jako tak leží v žaludku?

Milan pusu nezavře a začne u stolu pěkně prudit. Maruška, která má velkou rodinu, má ráda všechno domácí a umí vařit ve velkém. Jaké slabiny jí soupeři vyčtou?

Na předkrm jsou smažené sýrové placičky, prý dobré, jen by mohly být méně mastné a jogurtový dresink je podle Tomáše „moc obyčejný a jogurtový“. V pikantní česnečce je spousta věcí, ale je to spíš zeleninová polévka s nivou, i když talíře jsou k potěše poněkud uřícené hostitelky na konci prázdné.

V hlavním chodu – krůtí rolce i ve šťouchaných bramborech – jsou sušená rajčata, která si Maruška sama nakládala, stejně jako domácí „řepozelí“. Chutě pro někoho zvláštní, ale třeba pro Květu a Libora je to zatím nejlepší hlavní chod, byť lehce přesolený.

Liborovi jídlo ale chutnalo opravdu:

Naštěstí má třetí hostitelka v zásobě pití dost. A na obzoru je další hádka, Milan prostě musí mít pravdu a Libor je pro něj vhodný terč. Zábava se podává rovnou s prvním moučníkem. Tenhle koláč se musí konzumovat s rukama za zády. Je to snad Maruščina pomsta? Milan trvá na tom, že se musí zúčastnit i hostitelka… Budou všichni jako prasátka? Kdo najde malý klíček, kterým si otevře dárek?

Článek

Prostřeno 42 - Obrázek 2 Foto:

VIDEO: Největší rýpal z Prostřeno! připraví polotovar. Poznají to ostatní?

Milan (49) je jak nášlapná mina a ještě si z hostů utahuje a podvádí. Jak to v úterý dopadne? To uvidíte od 17.50 na Primě.

Článek

Kdo vyhraje v Prostřeno! tentokrát? Foto:

V Prostřeno! to bude jako na vojně: Hlavní slovo budou mít muži

V Jihočeském kraji se o padesát tisíc a titul nejlepšího hostitele utkají tři muži a dvě ženy. Hlavní pozornost na sebe strhne kamioňák Milan, pěkný pruďas, který startuje...

Vaše názory

Anonym
Teda ... ten Milan .... tož 0 16.01.2016 18:28

Teda ... ten Milan .... tož to je genofond.

rujet
Tahle podělaná se taky 0 10.10.2015 03:43

Tahle podělaná se taky povedla. Žije zřejmě ve stejné spodině jako to hnusný hovado a tak si s ním docela rozumí.

Irenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
co teprve todle 0 07.10.2015 15:35

co teprve todle http://bit.ly/1Okwbn7

Anonym
Přijďte se pobavit na nově 0 07.10.2015 14:53

Přijďte se pobavit na nově vytvořený web obsahující stovky online her www.navykovehry.cz .

Hry jsou přehledně rozdělené dle žánrů. Vše je zdarma a bez registrace.
www.navykovehry.cz

reklama