PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Kateřina hosty v pátek pořádně zfackuje!

Alternativní Kateřina (29) se ničeho nebojí, v pátek ji ale něco pořádně naštve. Proč dá Italovi pohlavek – a ne jeden?

Poslední hostitelka Kateřina je doma s dětmi v Ostravě-Porubě. Svůj neveselý příběh ohledně péče o staršího syna, který trpí autismem a potřebuje její ustavičnou péči, vyprávěla už na začátku týdne, kdy se soupeři oťukávali. Přes všechny starosti ale tvrdí, že je s novým partnerem, otcem jejího druhého syna, šťastná. Živelnou a nepřehlédnutelnou Katku bylo přes týden hodně slyšet, dnes je vaření a finále na ní. Po všech těch dobrotách, co za celý týden ochutnala, už má jen jedinou ambici: aby nezklamala jako hostitelka a večer proběhl ve stejně přátelském duchu jako ty předešlé.

Soupeři jsou zvědaví, co jim přistane na talířích, protože z Katčina menu, což je velká hádanka, nic nevyčtou. I Kateřina má ráda zdravou stravu a na poslední večeři bude podávat italskou kuchyni. Potěší Lukáše vegetariánský portobello burger na rozjezd? Ocitne se Katka na tenkém ledě, když u stolu sedí nefalšovaný Ital? Co Giorgio řekne na její tomatovou polévku a špagety s hovězím? A zalíbí se mu zábava v mafiánském stylu? Bude závěrečná tečka tak sladká, že obalí a uklidní hostitelčiny nervy? Co Kateřinu tak rozčílí, že pěkně zezadu ubalí a ne jednu právě Italovi? Může za to kritika jejího jídla? Nebo že Giorgio loví rybičky do skleničky a jí se to hrubě nelíbí? Co na to ostatní? Dívejte se!

Vaše názory

Anonym
Šílená,přemoudřelá ženská!Ten 0 13.06.2016 08:29

Šílená,přemoudřelá ženská!Ten postižený syn je chudák,jestli ho takhle pořád mlátí.Je vidět,že to má zažité,když se nerozpakuje ani zfackovat hosty!To byla v tomhle pořadu taky premiéra!Čeho se ještě dočkáme?Nebude se taky střílet?To by byla sledovanost,co,Primo?A 5x opakování!!!

reklama