PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Kateřina má problémy, ucpal se odpad a nemůže nic najít!

Co předvede jediná žena týdne, šikovná samoživitelka Katka? Podává českou klasiku, ale bez vepřového masa. Jako by to Kateřina tušila, že u stolu bude muslim, i úkol týdne – tentokrát utopenci – budou drůbeží, jako celé menu. Střídá se kuřecí, slepičí a kachní… to bude bašta! A ke kachničce z domácího chovu budou ještě domácí hrnkové knedlíky, dva druhy zelí a nakonec tiramisu s ovocem. Katka finišuje a k tomu občas zápolí s technikou a navrch se jí ucpal odpad. Pomoc, mají aspoň sousedé gumový zvon? „Když mám dobrý sousedy, jde to i bez chlapa,“ raduje se hostitelka, která předtím volala po chlapské ruce.

Kateřina má problémy!

Katka, která chce hodně vyhrát a netají se tím, je na Abiho připravená. Na přípitek dostane nealkoholický sekt, ostatní víno. A k hlavnímu chodu bude pivo, k mání je i nealkoholické – pozorná hostitelka prostě myslí na všechno a na všechny. Ocení to všichni? „U hlavního chodu jsem si potvrdila, že Aleš je taktik,“ konstatuje Katka, protože odpůrci mouky se zdál její knedlík sladký. Petr a jeho tolerance narazí na Abiho, který ho nařkne z alkoholismu. Egyptský host na kameru přizná: „Nikomu nefandím, fandím sám sobě.“ A potvrdí to při bodování… Ještě to bude napínavé.

Aleš nejí mouku, neochutná ani Katky nudličky.

Vaše názory

Helena 11
Chcete mít sledovanost tak 0 11.08.2016 10:58

Chcete mít sledovanost tak volíte stále kontroverzní soutěžící. Ale já například neunesu ty příšerné, namyšlené kecy muslima a na pořad se tento týden nedívám.
Váš pořad přispívá k tomu, aby Češi muslimy nenáviděli více a více. Nejen uprchlíky.

Tridacov
to co tento týden opět 0 10.08.2016 20:49

to co tento týden opět předvádí vlezdo***ismus českých lidí je humus. v pondělí muslim donutí jednoho aby snědl co nechce vyřvává, jak uráží když nedojídá, urazí hostitele. den poté nedojídá, uráží všechny, nejhorší za co se stydím, že za zády si každý stěžuje, ale jemu neřeknou nic! Máte zaplaceno aby mu neřekli proč leze do programu o jídle? Když necháváš zbytky urážíš hostitele, proč mu to neřeknete? Je to hnus se dívat na takovéto "občany" svobodné země. Proč si to necháte líbit? Hrdinové.

Anonym
Co to tam ten Abí předvádí? 0 10.08.2016 18:50

Co to tam ten Abí předvádí? Proč se hlásí do pořadu když nejí vepřový a na všechno má kecy. Jesště, že nevyhraje to je po dnešku jasný.

Anonym
Prima-špatně!!!! 0 10.08.2016 18:47

Prima-špatně!!!!

reklama